„Karklėje“ pasirodys „Naughty Boy“ ir „Dub Fx“

Karklė - Live Music Beach

Prie Jūros, Klaipėdos apskrityje kasmet vykstančio festivalio Karklė – Live Music Beach organizatoriai su džiaugsmu praneša, kad į savo muzikinę programą įtraukė du gerai žinomus vardus – australą Dub Fx ir britą Naughty Boy.

Naughty boy

Bytbokso techniką ir garso efektus naudojantis„Dub FX“ jau yra koncertavęs Lietuvoje, tačiau, pasak „Karklės“ rengėjų, jis nepalieka abejingų ir tai yra priežastis, kodėl jis pateko į programą kaip viena ryškiausių šių metų žvaigždžių.

„Naughty Boy“, bene labiausiai yra išgarsėjęs tokiais pasaulį užkariavusiais hitais, kaip „La La La“, „Runnin' (Lose It All)“ bei daugeliu kitų. 2013 metais jis išleido savo debiutinį albumą „Hotel Cabana“, prie kurio prisidėjo nemažai muzikos pasaulyje žinomų žmonių: Ed Sheeran, Gabrielle, Sam Smith, Sandé etc.

Taip pat „Karklėje“ galėsite išvysti regio grupę „Big Mountain“, kurie žada į festivalį iš JAV atskraidinti legendinio atlikėjo Bob Marley užuomeną ir jam būdingą atmosferą.

 

Karklės scenoje bus galima išvysti šias lietuvių grupes ir atlikėjus:
Andrius Mamontovas su grupe
„SKAMP“
„BIX“
Beissoul & Einius ir DJ Samanta
Monika Linkytė
Moniką Liu
„Biplan“
„Saulės kliošas“
„Radistai“

Balandį organizatoriai žada skelbti trečiąjį sąrašą, kuriame, anot jų, – ne ką mažiau žinomi vardai, jau patvirtinę savo dalyvavimą Karklėje.

Festivalis vyks rugpjūčio 12-15 dienomis Karklėje. Nepraleiskite.