"Green Nigh" nemokamai atidarys 19-os Vilniaus klubų duris

\"Green Nigh\" nemokamai atidarys 19-os Vilniaus klubų duris

Penktadienį, rugsėjo 28-ą dieną, o tiksliau naktį iš penktadienio į šeštadienį į Vilnių jau trečią kartą sugrįš „Green Night“ - laisvo judėjimo po didžiausius ir populiariausius Vilniaus klubus naktis.

Šią naktį savo duris vilniečiams atvers ir į nemokamus koncertus bei vakarėlius pakvies net 19 naktinio pasilinksminimo vietų.

Augant renginio mastams ir į nemokamų renginių nakties gretas įstojant vis daugiau Vilniaus klubų keičiasi ir „Green Night“ statusas – šiemet organizatoriai žalajai nakčiai suteikė garbingą festivalio vardą.

Jie taip pat pasistengė suderinti visų naktyje dalyvausiančių klubų programas tam, kad dar prieš renginį skirtingų muzikinių stilių gerbėjai galėtų nuspręsti kurį iš klubų pasirinkti.

„Džiugu matyti, kad „Green Night“ išsivystė net ne tradicinį į renginį, o į atskirą reiškinį“, sako menų fabriko „Loftas“ atstovė Živilė Diawara. „Dar smagiau, kad einama kokybės linkme ir kasmet jai skiriamas vis didesnis dėmesys: didėja muzikinė įvairovė, atsiranda daugiau svečių iš užsienio. Kartu su festivaliu, ir mes patys sau keliame didesnius reikalavimus – siekiame padaryti kaskart geriau, nei buvo pernai“.

Būtent, „Lofte“, kurio idėjinio vado Viktoro „Vee“ Diawaros galvoje ir užgimė „Green Night“ idėja, įvyks ir vienas laukiamiausių vakaro pasirodymų. Čia ant scenos lips ir publiką audrins prancūzas DJ Cam kartu su amerikiečiu Blockhead iš „Ninja Tune Recording“.

Klubų festivalio organizatoriai prieš kelionę į Lietuvą pakalbino DJ Cam, kurio mintimis apie būsimą pasirodymą dalinamės ir su ManoFestivalio lankytojais.

Kokį Lietuvos įvaizdį esi susikūręs savo galvoje?

Nebuvau Lietuvoje, bet susidaro toks įspūdis, kad ten yra filmuojami geri filmai. Girdėjau, kad Holivudas keliasi į Vilnių!

Kaip čia nutiko taip, kad iškeitei Paryžių ir nusėdai Los Andžele?

Dešimtajame dešimtmetyje išvis gyvenau Niuojorke. Los Andželas visad buvo populiarus dėl savo muzikinio pasaulio. Be to, mane visad „vežė“ Vakarų pakrantės repas. Prieš ketverius metus čia atvykau atostogų ir nusprendžiau, kad noriu likti. Be to, daugiausia gerbėjų turiu Kalifornijoje.

O kaip gi Paryžius – visai ten nebeužsuki?

Paryžius – mano miestas ir mano pirmoji meilė. Vis dar manau, kad tai yra pats gražiausias miestas visame pasaulyje – kone muziejus po atviru dangumi. Kaip tik šiuo metu, kai mes kalbamės, esu Paryžiuje. Gera grįžti į Europą.

Kas tau gyvenime pataria geriausiai?

Manau, kad mano vidinis balsas ir instinktai. Visada jais pasitikiu labiausiai.

Papasakok daugiau apie Blockhead – jis kartu su tavimi atvyksta į Vilnių jau šį penktadienį.

Ši pažinties istorija yra pakankamai nuobodi – mūsų agentas yra tas pats žmogus. Per jį ir susipažinome. Praeitais metais sumąstėme kartu pakoncertuoti Amerikoje ir pažiūrėti, kas iš to gaunasi. O gavosi neblogai. Todėl šiemet nusprendėme kartu leistis į muzikinį turą po Europą. Man labai patinka Blockhead muzika.

Tu kuri muziką labai žinomiem prekės ženklam („Louis Vuitton“, „Cartier“, „GAP“). Ar visad tuos prekės ženklus išbandai savo buity?

Taip, tai yra dalis darbo kuriant muziką prekės ženklam. Visada pirmiausia turiu pažinti produktą iš vidaus, jo funkcionalumą ir išskirtinumą.

Ačiū Tau už nuoširdžius atsakymus ir iki penktadienio.

Dėkui jums ir pasimatom Vilniuje. Gražios dienos visiems.

Daugiau apie renginį sužinokite festivalių skiltyje  „Green Night“.