"GRANATOS live" žada iki šiol festivaliuose Lietuvoje dar niekad nematytų pramogų

\"GRANATOS live\" žada iki šiol festivaliuose Lietuvoje dar niekad nematytų pramogų

Visai neseniai didieji internetiniai Lietuvos informacijos šaltiniai prabilo apie ambiciją rengti dar vieną naują atviro oro festivalį - "Granatos - Live". Sužadintas mūsų smalsumas grįžo organizatorių atsakymais apie festivalio idėją.

Ar galėtumėte teigti, kad tai, ką siūlo "Granatos Live", iki šiol Lietuvoje nebuvo?

Žinoma! Kitaip festivalio juk neorganizuotume (šypsosi). Pirmiausia, ką siūlome klausytojams, tai daug "gyvos" ir kokybiškos muzikos – po "vienu stogu" subursime pačių įvairiausių stilių atlikėjus bei grupes iš užsienio ir Lietuvos. Be koncertų, festivalio lankytojai turės daug kitų, iki šiol festivaliuose Lietuvoje dar niekad "nematytų" pramogų – žaidimų, "work shop‘ų" ir kt.

Siekiame suorganizuoti nepamirštamą savaitgalį – nuo unikalios ir idiliškos aplinkos, laisvalaikio pramogų iki įspūdingų koncertinių pasirodymų.
Apsilankysite ir patys įvertinsite (šypsosi).

Kokia yra festivalio pavadinimo - "Granatos Live" kilmė?

Viena pagrindinių festivalio idėjų yra pristatyti klausytojams "naują" muziką – pradedančius, bet perspektyvius atlikėjus bei grupes. Norime skirti jiems ypatingą dėmesį, padėti "startuoti", "išsprogti" (šypsosi). Taip netikėtai ir gimė pavadinimas "Granatos" – greitai sprogstantis užtaisas.   

Iki šiol Rumšiškės lietuviams tarsi asocijavosi su blynais, rogėm ir šiaudiniais stogais, ar nebijote šio stereotipo ten "sprogdindami" tokios modernios muzikos bombą?

Tikrai nebijom. Svarbiausia turinys, ne įpakavimas, ar ne? (šypsosi)

Koks žmogus turėtų būtinai atvažiuoti į "Granatos Live"? Apibūdinkite jį.

Žinoma, mėgstantis "gyvą" ir kokybišką muziką, nebijantis naujovių, trokštantis potyrių, besimėgaujantis jaunyste, atviras viskam.

Daugiau apie festivalį - mūsų puslapyje "Granatos - Live"