"Granatos Live" šiemet vėl siūlys humorą

Festivalio „Granatos Live“, kuris pirmąjį rugpjūčio savaitgalį vyks Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, organizatoriai skelbia į programą įtraukę „Humoro klubą“, kurio vardu Paulius Ambrazevičius, Mantas Katleris, Dominykas Klajumas ir Mantas Bartuševičius festivalyje „Granatos Live“ pasirodys su programa „Kam tas „kaip“?“.

Granatos Live

Šių metų „Granatos Live“ humoristams ypatingas ir dar dėl vienos priežasties – tai bus paskutinis kartas, kai „Humoro klubo“ programoje pasirodys Mantas Katleris. Vienas pagrindinių „Humoro klubo“ komikų, savo karjerą 2009-aisiais pradėjęs būtent čia, nuo rudens imsis kitų projektų.

Tarp jau paskelbtų „Granatos Live 2016“ atlikėjų – britų dainininkės Ella Eyre ir Jess Glynne, šokių muzikos talentai „Lost Frequencies“ ir Wilkinson, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, „G&G Sindikatas“, Lilas ir Innomine, ba., „Beissoul & Einius“, Erica Jennings, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Monika Linkytė.Hiphopo scenoje pasirodys 13 lietuviškos hiphopo kultūros vardų: Dee&Kamy, „Dogma“, Jama&W, Ironvytas, Justicious x Lukulia, „Garazhe Nerūkoma“, „Mad Money“, Medonas, Micro One, Omerta, „Tie geresni“, „8 kambarys“, Slem. Jaunoms grupėms skirtoje „NESCAFÉ“ scenoje koncertuos „Kamanių šilelis“, „Kūjeliai“, „Solo ansamblis“, „Z On A“, „Sisters On Wire“, „Wolfsome“, „Lady Gothenburg“ ir dar 9 grupės ar atlikėjai, kuriuos išrinks patys festivalio dalyviai, atėję į muzikines kovas. Jas „Granatos Live“ kartu su „NESCAFÉ“ rengia jau trečius metus iš eilės – registruotis į atranką gali visos jaunos grupės ir atlikėjai. Iš viso festivalio scenose numatyta daugiau kaip 50 pasirodymų.