"Galapaguose" šokio spektaklis vandenyje ir gigantiški toršerai

Rugpjūčio 2-3 dienomis vyksiančiame festivalyje "Galapagai" bus rodomas šiuolaikinio šokio spektaklis "Vieta, kurios nėra". Zaraso ežero saloje festivalio metu vakaro jaukumą kurs "BeepART" kurti gigantiški toršerai, o įsitraukti į kūrybinį procesą kvies įvairios dirbtuvės.

 BeepART

BeepART

"Šių metų aktyvių pramogų, meninių bei socialinių projektų įvairovė, manau, patenkins skirtingą festivalio lankytojų skonį. Zaraso ežero sala yra puiki vieta norintiems atsipalaiduoti nuo kasdienybės, čia atvykę galės ne tik klausytis keliasdešimties grupių koncertų, bet ir įsitraukti į menines ar ekstremalių pojūčių kupinas pramogas po atviru dangumi", - teigia muzikos ir pramogų festivalio "Galapagai" organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Menininkų grupė "Žuvies akis" festivalyje "Galapagai" pristatys choreografės Daivos Palubinskaitės šokio spektaklį "Vieta, kurios nėra". Netradicinis šokio, muzikos ir vandens junginys kalbės apie tobulos vietos ieškojimą.  Šokėjų Agnijos Šeiko, Ingos Kuznecovos ir Dariaus Berulio atliekamas pasirodymas kurs meditatyvinės nuotaikos spektaklį apie žmogaus jausmus ir išgyvenimus čia ir dabar. Kaip teigia spektaklio kūrėjai, keliaudami iš vietos į vietą, mes atrandame ne tik naujas erdves, bet ir naujai  atrandame save.

Toršerai

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Zaraso ežero salą papuoš gigantiški toršerai. Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusios Kultūros nakties metu "BeepART" komandos sukurti milžiniški šviestuvai kvies jaukiam poilsiui gamtoje. "BeepART" festivalio lankytojams taip pat pasiūlys įsitraukti į muzikos instrumentų, laivelių, knygų gaminimo, piešimo bei norų konservavimo dirbtuves.

 

Daugiau apie festivalį "Galapagai"