"Galapaguose" grosiantys "Charlie Straight" iš Lietuvos publikos laukia atvirumo

Jau poryt muzikos ir pramogų festivalyje "Galapagai" grosiantys "Charlie Straight" vaikinai nekantriai laukia pasirodymo Zaraso ežero saloje ir susitikimo su lietuviais. Per tarptautinę Europos festivalių mainų programą atvykstantys čekų kilmės britpop atlikėjai sako girdėję apie Lietuvos merginų grožį, Mickevičių ir Vilnių.

Charlie Straight

"Girdėjome, kad merginos Lietuvoje yra šviesios ir gražios. O atsižvelgiant į faktą, kad mano katino vardas yra Mickevičius, galiu sakyti, kad žinau šiek tiek daugiau apie Vilnių. Tiesą pasakius, mes labai džiaugiamės, kad grosime tokiame dideliame renginyje Lietuvoje – tikrai apie tai niekada nebuvome net pagalvoję. Kažkodėl jaučiu, kad Lietuvos publika bus atviresnė ir draugiškesnė, negu mes esame įpratę sutikti kitose šalyse", - paklaustas apie Lietuvą kalba "Charlie Straight" vokalistas Albert Cerny.

"Charlie Straight" video kvietimas į muzikos ir pramogų festivalį "Galapagai": 

Sparčiai ryškėjanti Europos muzikinėje padangėje "Charlie Straight" Lietuvoje lankysis pirmą kartą. 2006 metais Čekijoje susikūrusios vaikinų grupės dainos skamba Didžiosios Britanijos radijo stotyse. Jie gali girtis, jog gavo garbę apšildyti "Red Hot Chilli Peppers", New Yorke filmavo vaizdo klipą, o visai neseniai įrašė dainą su Oskaro laimėtoja Marketa Irglova. Britišku skambesiu pasižymintys "Charlie Straight" per tarptautinių Europos festivalių mainų programą buvo pakviesti pasirodyti muzikos ir pramogų festivaje "Galapagai".

Kaip simbolinį savo tikslą "Charlie Straight" įvardina pasirodymą viename didžiausių Europos festivalių "Glastonbury". Vokalistas A. Cerny teigia, kad koncertuojant festivalyje neeilinę magiją kuria nekantrūs minios veidai, nuoširdžiai kartu išgyvenantys kiekvieną akimirką. Nuo įprastų pasirodymų koncertinėse salėse grojimą festivalio scenoje išskiria ir vėjas plaukuose bei aplink skraidantys paukščiai, kurie priverčia jaustis taip, lyg viskas buvo sapnas.

"Charlie Straight" naujausias darbas su Oskaro laimėtoja Marketa Irglova - "I Sleep Alone":

 

Skaitykite daugiau apie festivalį "Galapagai"