Galapagų programos viršūnėje - mažieji "The Prodigy"

Galapagų programos viršūnėje - mažieji \"The Prodigy\"

Rugpjūčio 3-4 dienomis Zaraso saloje vykstančiame festivalyje "Galapagai / Roko naktys" pasirodys viena ryškiausių šių dienų elektroninės muzikos grupių – "Chase & Status". "Šiuo metu jie yra patys įdomiausi prodiuseriai", – sako visame pasaulyje puikiai žinomas reperis ir prodiuseris Pharrellis Williamsas, žinomas kaip N*E*R*D.

Iki šiol didžiausią šlovę "Chase & Status" pelnė pernai išleistas albumas "No More Idols" – iškart po pasirodymo jis šovė į 2-ąją labiausiai perkamų albumų vietą Didžiojoje Britanijoje, nusileidęs tik pasauliniam Adele fenomenui "21". Šiuo metu grupė intensyviai koncertuoja, o jų keliai šią vasarą nuolat pinasi su kolegomis iš grupės "The Prodigy", kurie savo energija scenoje primena "Chase & Status". Praėjusį savaitgalį grupės buvo susitikusios "Heineken Jammin" festivalyje, kiek anksčiau birželį – rokerių įvertintame "Download Festival", kuris kaip ir "Galapagai / Roko naktys" šiemet skaičiuoja dešimtus savo gyvavimo metus. Festivalio organizatoriai būtent "Chase & Status" vėliau įvardino kaip vieną įsimintiniausių gyvai grojančių grupių šiuo metu.

"Chase & Status" - festivalio "Galapagai / Roko naktys" ryškiausia žvaigždė

Tarp "Chase & Status" gerbėjų yra ir kiti žinomi atlikėjai. Pavyzdžiui, gerų žodžių šiam duetui negaili jau kultiniais tapę reperiai Jay-Z ir Snoop Dogg.

"Jie yra susišlavę daugybę apdovanojimų elektroninės muzikos scenoje, taip pat po kelis prestižinėse "Q" ir "NME" ceremonijose, o šiemet buvo nominuoti kaip geriausia Didžiosios Britanijos grupė "Brit Awards", – apie didžiausią grupę "Galapagų / Roko naktų" dešimties metų istorijoje kalba festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Į Lietuvą "Chase & Status" atvyksta su savo koncertine grupe ir festivalyje "Galapagai / Roko naktys" pasirodys rugpjūčio 3 d., penktadienį. Po koncerto Lietuvoje jie keliauja į Bulgariją, kur ir vėl susitiks su "The Prodigy" vyrais. Anksčiau britai "Chase & Status" neretai apšildė tėvynainius "The Prodigy".

Festivalyje "Galapagai / Roko naktys" taip pat savo programą atliks industrinio metalo grandai "Oomph!" iš Vokietijos, Andrius Mamontovas, "G&G Sindikatas", "BIX" ir dar apie 40 kitų.

Pranešimas parengtas remiamtis organizatorių informacija.
Daugiau festivalių skiltyje "Galapagai / Roko naktys"