„Galapagai 2017“: dalyvauk konkurse ir laimėk milijoną klausytojų!

Muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ sujungė jėgas su asociacijomis „M.A.M.A“ ir „AGATA“. Liepos 28-29 dienomis Zaraso ežero saloje vyksiančiame festivalyje atsiras jaunų grupių konkursinė scena „AGATA proveržis“, kurios laimėtojai pelnys teisę pasirodyti didžiausiame Lietuvos muzikos renginyje – „M.A.M.A“ apdovanojimuose.

„AGATA“ jau ne vienerius metus bendradarbiauja su „M.A.M.A“, siekdama plėsti startuojančių ar tiesiog mažiau žinomų lietuviškų grupių klausytojų ratą. Abiejų partnerių iniciatyva apdovanojimuose pasirodę didžiosios scenos naujokai išgarsėjo per vieną naktį tikrąja prasme.

„Galapagai 2017“: dalyvauk konkurse ir laimėk milijoną klausytojų!

„M.A.M.A“ apdovanojimų akimirka / Nendrės Žilinskaitės nuotr.

„Vienas iš „AGATA“ prioritetų visuomet buvo lietuviškos muzikos populiarinimas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Būtent todėl organizuojame visą muzikinę bendruomenę apjungiantį projektą „Muzikos salė“ Vilniaus knygų mugėje, sukūrėme lietuviškos muzikos klausymo platformą „Pakartot.lt“, daugiau nei 9 metus organizuojame meistriškumo studijas jauniems muzikantams bei bendradarbiaujame su „M.A.M.A“ užtikrindami, kad apdovanojimuose skambėtų kuo daugiau kūrybos lietuvių kalba. „AGATA proveržio“ scena festivalyje „Galapagai“ – dar vienas žingsnis, padedantis Lietuvos atlikėjams būti išgirstiems“, – sako „AGATA“ direktorė Agnė Masalskytė.

„Vidutinybės prasimuša pačios, o geroms grupėms reikia truputį padėti, – sako asociacijos „M.A.M.A“ pirmininkas Martynas Tyla. – Mūsų patirtis rodo, kad atsidūrę ant „M.A.M.A“ apdovanojimų scenos – renginyje, kurį ne tik Kauno „Žalgirio“ arenoje gyvai stebi 10 tūkstančių žmonių, bet ir beveik milijonas televizijos žiūrovų, muzikantai turi visas galimybes sudominti klausytojus ir įgyti daug gerbėjų. Taip buvo ir „Wolfsome“, ir kitų grupių atveju. Tai yra pati geriausia dovana, nes kur dar tavęs klausysis trečdalis Lietuvos?“

Šįkart talentai turės visas galimybes atsiskleisti festivalyje „Galapagai“, tereikia užsiregistruoti šio festivalio puslapyje, pateikiant vieno grupės ar atlikėjo kūrinio vaizdo įrašą: čia.

„Konkurso grupes ir atlikėjus dvi dienas stebės ir vertins ekspertai, muzikos prodiuseriai iš Lietuvos ir užsienio. Taip pat laukiame ir didžiųjų Europos festivalių bei didžiųjų leidybinių kompanijų atstovų. Todėl grupės turės auksinį šansą patikti tiems, kurie rengia festivalius, suburiančius keliasdešimt tūkstančių žmonių ir pasirodyti svarbiausiems Europos muzikos industrijos žmonėms. Užsienio muzikos mugėse jie lietuvių gali ir nepastebėti tarp šimtų kitų dalyvių, bet šįkart atvyks į Zarasus ir tikrai jų klausysis. Taigi, gali būti, kad laimėjimas pasidvigubins: grupė ne tik pelnys galimybę pasirodyti milijoninei auditorijai „M.A.M.A“ ceremonijoje, bet ir iškart viena koja paklius į užsienio rinką“, – sako festivalio „Galapagai“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.