"Galapagai 2016" pristato pagrindinę planuojamos programos grupę

Muzikos ir pramogų festivalis Galapagai 2016“ pristato ryškiausią artėjančio renginio atlikėją, programą atliksiantį pirmąjį festivalio vakarą. Liepos 29 d., penktadienį „Galapagų“ scenos programą karūnuos „Gorgon City“ su gyvai grojančia grupe.

GORGON CITY

Gorgon City“ yra vieni šiuolaikinės elektroninės muzikos lyderių, kurių hitai skamba viso pasaulio radijo stotyse.

Jie turi pilnas kišenes hitų, kurių mums patinka klausytis per radiją automobilyje arba linksminantis naktiniame klube. O šią vasarą Gorgon City“ padarys visus savo gerbėjus dvigubai laimingus, nes festivalyje „Galapagai“ pasirodys gyvai“, – sako organizatoriai.

Gorgon City2012-aisiais pagimdė du muzikos prodiuseriai iš Šiaurės Londono: Kye’us Gibbon’as (anksčiau vadinęsis Foamo) ir Matt’as Robson-Scott’as (dar žinomas kaip Rack'n'Ruin). Abu buvo tiesiog apsėsti ne tik muzikos, bet ir pačios jungle ir d'n'b kultūros. Juos vežė vos kontroliuojama beprotybė, tamsioji underground‘inė energija ir reivas, kuris įkvėpė dar paauglystėje.

Vos susikūrusių Gorgon City“ karjera peraugo į fantastinį lygį: pasirašytos sutartys su Virgin EMI Records ir Black Butter Records, kurie jau anksčiau buvo išleidę porą Matt'o darbų, įskaitant bendradarbiavimą su ankstyvąja Jessie Ware. „Gorgon City“, leido tapti ryškia dalimi to judėjimo, kuriam vadovavo bičiuliai Rudimental.


Per pirmuosius 12 mėnesių jie jau dirbo su Katy B, MNEK (įskaitant gigantišką singlą Ready for Your Love), r&b diva Jennifer Hudson, Maverick’u Sabre, Yasmin, Kiesza ir kt.

Matt’as ir Kye’us taip pat prisidėjo prie Jess Glynne debiutinio singlo Right Here ir legendinės indie grupės Klaxons.

Debiutinis Gorgon City“ albumas „Sirens“ buvo parduotas milijoniniu tiražu, o kūriniai surinko daugiau nei 100 milijonų peržiūrų Youtube.

Įrašinėdami savo vinilinę plokštelę, jie lygiagrečiai keliavo po visą pasaulį, jausdami nenumalšinamą publikos apetitą ir pelnydami galingos minios palankumą savaisiais DJ setais ir gyvais šou nuo Ibizos iki Tokijo, aplankydami visus pagrindinius festivalius Europoje ir Šiaurės Amerikoje.