GaDi'12: optimistiškos pradžios

GaDi\'12: optimistiškos pradžios

Praėjus savaitei ManoFestivalis.lt komanda dalinasi įspūdžiais, parsivežtais iš festivalio "GaDi'12". Susigulėjusias mintis siunčiame į Jūsų margus ekranus, tarsi pradėdami rašyti pirmąjį virtualaus romano "festivalininkai" skyrių. Greitai bus daugiau, o kol kas apie svetingai mus priėmusį ir open air‘ų sezoną atidariusį "GaDi'12".

"GaDi", taip pat žinomas kaip gamtininkų dienos, uždarantis savaitę trunkantį renginių ciklą, šiemet vyko gegužės 19-20 dienomis Kaišiadoryse. Nors ir nukrypęs nuo įprasto vasaros festivalio formato savo trukme, t.y. vykęs tik vieną parą, open air‘as grąžino į gamtą su pliūpsniu entuziazmo visus pasiilgusius gyvos muzikos ir žole kutenamų pėdų. O tokių buvo daug ir įvairių.

Prie dviejų festivalio scenų – roko ir elektronikos, kurios iš pažiūros galėtų būti sunkiai suderinamos, rinkos skirtingi "gamtininkai". Kol vienoje pusėje iš pankų paliktos palapinės maistą ragavo klaidžiojantys festivališki šunys, kitame gale lietpalčiais pasipuošę, taip lietaus ir nesulaukę, savo kūnus pagal Cyber, Flip Flops ST, "Pozityvūs judesiai" ir kitų šokių aikštelės meistrų siunčiamą muzikos ritmą judino hipsteriai.

Prie didžiosios scenos, įrengtos nostalgiškoje miestelio vasaros estradoje, buvo galima sugerti ir atrasti skirtingų žanrų muzikos garsus. Tolerancija ir geru vaibu spinduliuojantys festivalininkai netgi nesipiktino ne visiškai tikslia "GaDi'12" atlikėjų seka.

Maištingą "Toro Bravo" raumeningų vyrų rankose gaudžiančių gitarų muziką palydintį gerbėjų pogą, netrukus keitė "Mesiah Goes Mad Orchestra" eilės, kurios su kiekvienu akordu vis labiau užvaldė minią. Su trenksmu nuo scenos į Lietuvos jaunystės laikus grąžino visų pagyrų verta grupė "Bix". Beprotiškas šokinėjimas kartu su Samu tarsi galėjo ir niekada nesibaigti... Galiausiai ištvermingiausius apdovanojo ironiškieji "Sportas" su Maruku priešakyje.

Festivalis atvirame ore ne tik pradėjo daug žadantį sezoną, bet ir įėjo į pirmojo lietuviško festivalių kalendoriaus ManoFestivalis.lt istoriją. "Mes pirmą kartą įsmeigėme komandos vėliavą į festivalio žemę, tokiu būdų pažymėdami ne tik vasaros, bet ir mūsų pradžią. Esame labai dėkingi "GaDi" organizatoriams už suteiktą progą ir optimistišką startą. Neabejotinai grįšime!" - gerų žodžių negailėjo idėjos iniciatorė Gintarė

Žingsnis žengtas. Festivalininkų kelionė prasideda pozityviai. Leiskimės jos įtraukiami.

ManoFestivalis.lt komanda

P.S. Šį kartą kuklią festivalio nuotraukų galeriją galite pamatyti mūsų Facebook'o puslapyje