"G&G Sindikatas" pasirodymui "Galapaguose" renka reperių būrį

Grupė "G&G Sindikatas" ruošia neeilinį pasirodymą artėjančiam muzikos ir pramogų festivaliui "Galapagai". Rugpjūčio 2-3 dienomis Zaraso ežero saloje vyksiančio festivalio pagrindinėje scenoje "G&G Sindikatas" pasirodys su ryškiausių Lietuvos reperių komanda.

G&G Sindikatas

"Ruošiamės energetiškai stipriam pasirodymui su festivališkais akcentais. Šį kartą į savo šeimos ratą pakvietėme hip-hop muzikai neabejingus draugus. Kartu su jais atliksime kelis kūrinius, kurie nuskambės naujai, paįvairindami "G&G Sindikato" energetikos dozę", - apie rengiamą pasirodymą kalba "G&G Sindikato" vadybininkas Justas Čekuolis, pats "Galapagų" scenoje į rankas paimsiantis bosinę gitarą.

Kartu su "G&G Sindikatu" festivalio "Galapagai" scenoje pasirodys grupė "Dee&Kamy". Prieš kelis metus Lietuvos muzikinėje padangėje sužibėjęs duetas savo vakarietišku skambesiu pribloškė net abejingus hip-hop stiliui. Tvirtuose hip-hop muzikos rėmuose miksuojantys funk, soul ir džiazo melodijas "Dee&Kamy" šiuo metu deda paskutinius štrichus prie naujo albumo, kuris turėtų pasirodyti metų pabaigoje.

Prie repo vyrų armijos prisijungs ir duetas iš Šiaulių "Yga&Broo", rudenį išleidę albumą "Žanro fanatikai". Su "G&G Sindikatu" festivalio scenoje taip pat išvysime "Lietuvos MC battle" laimėtoją Lilą. Likus savaitei iki "Galapagų" Lilas ruošiasi dvigubai – pirmąją festivalio dieną drauge su muzikos kūrėju Innomine jis koncertuos "Nissan / Feel Free" scenoje.

"Aš noriu pasidžiaugti, kad festivalis "Galapagai" tikrai yra festivalis, kur gali susitikti skirtingos kartos ir skirtingi žmonės. Čia galima važiuoti su visa šeima, muzikinė paletė patenkina skirtingus skonius. Smagu, kad "Galapagai" palaiko ir padeda mums išpildyti nestandartinius sprendimus scenoje", - prieš mėnesį vykusiame "Galapagų" pristatyme žiniasklaidai kalbėjo DJ Mamania, kuris festivalyje pasirodys ir su "Yoko Mono" projektu.

"G&G Sindikato" koncerto metu į sceną lips net 12 žmonių. Tai bus pirmas kartas, kai "G&G Sindikatas", "Dee&Kamy", "Yga&Broo" bei Lilas pasirodys drauge. Reperių būriui talkins roko galią gyvai kursianti profesionalių muzikantų komanda.

"G&G Sindikato" video kvietimas į "Galapagus": 

 

Daugiau apie festivalį "Galapagai"