Festivalyje "Granatos Live" – dešimtys pramogų sportiškiems, laisviems ir sumaniems

Nuo intelektinių žaidimų iki sporto turnyrų ar funkcinių treniruočių – muzikos festivalio „Granatos Live“ dalyvių laukia kelios dešimtys skirtingų pramogų. Rugpjūčio 4–7 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiančio festivalio organizatoriai pasirūpino, kad veiklos čia rastų ir prisiekę sportininkai, ir rankdarbių mėgėjai.

Granatos Live 2016

Sportiškiems. Tradiciškai „Granatos Live“ dalyviai laukiami įvairiuose sporto turnyruose – savo jėgas jie galės išbandyti tinklinio, futbolo, kvadrato ar badmintono aikštelėse, taip pat – prie pokerio stalo. Jau trečius metus pokeris festivalyje neatsiejamas nuo Dominyko Karmazino vardo – vieną žymiausių Lietuvos pokerio meistrų turnyro dalyviai galės sutikti prie žaidimo stalo ar paspausti ranką atsiimdami prizus, kuriuos jis paruošė geriausiems.

Bėgimo entuziastai kviečiami neapleisti savo pomėgio ir festivalio metu – jiems bus parengta speciali 5 km „Granatų“ bėgimo trasa. Lengvas masinis rytinis apšilimas, energija pakraunanti zumba, kalanetika, oro joga ir ištvermės reikalaujančios funkcinės treniruotės kartu su „Get Fit“ akademijos instruktoriais – iš rytinio snaudulio žadinančių mankštų festivalyje „Granatos Live“ netruks.

Granatos Live 2016

Aktyviems. Mažiau rimtų, bet ne mažiau aktyvių pramogų mėgėjų lauks stalo futbolas, lankų arena, kurioje galima šaudyti į taikinius ar susirungti vienam su kitu, žaidimų kortomis palapinė ar senas geras smiginis „1GO“ zonoje. Karščiausiam vasaros savaitgaliui pasirūpinta ir „šlapiomis“ pramogomis – Kauno marių paplūdimyje festivalio dalyviai galės išbandyti vandens katapultą ar pažvelgti į marių krantus kitu kampu, besiirstydami irklentėmis. Ir, žinoma, didysis „Granatos Live“ vandens mūšis.

Laisviems. Šiais metais visi festivalio „Granatos Live“ dalyviai galės ne tik nemokamai prisiekti amžiną meilę – jie turės progą tapti ir garsaus fotografo Algio Kriščiūno meninio projekto dalimi. „HAPPY365“ komanda, festivalyje surengsianti pačias laisviausias vestuves visoje Lietuvoje, žada: „Tuoktis galės nepilnamečiai, pasenę, per ploni ir per stori, vaikinas su vaikinu, mergina su mergina, dvi draugės ir vienas vyras – juk, kaip tik nori – taip ir myli. Mes viską leidžiam.“ Visi, sudalyvavę masinėse vestuvėse, pateks į Algio Kriščiūno fotoobjektyvą, atminčiai gaus nuotrauką ir „One Touch“ dovanų.

Sumaniems. Norintys pamankštinti protą galės parodyti savo žinias muzikiniame protų mūšyje ar sudalyvauti „Utenos alaus“ eko detektyve, bent kiek dainuojančių lauks neįprastas karaokė, kur moters balsas gali virsti vyrišku, o jei ir to per maža – visu choru. Rankdarbių mėgėjai laukiami menų zonoje – čia jie galės patys pasigaminti aksesuarą festivaliui ar išbandyti sapnų gaudyklės gamybos procesą.

Granatos Live 2016

Į sporto turnyrus festivalio „Granatos Live“ organizatoriai kviečia registruotis iš anksto: komandos, kurios kausis futbolo turnyre ir kvadrato aikštelėje, turi būti sudarytos iš 5 narių, tinklinio komandoje tarp 4 narių privalo būti bent viena mergina, badmintono turnyre laukiami duetai. Išankstinė registracija būtina ir pokerio turnyro bei bėgimo dalyviams, registruotis galima el. paštu registracija@granatos.lt

Penkiose festivalio „Granatos Live“, kuris vyks rugpjūčio 4–7 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, scenose įvyks daugiau kaip 50 pasirodymų. Tarp jų – Ella Eyre, Jess Glynne, „Lost Frequencies“, Wilkinson, Frans, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“, Saulius Prūsaitis, Lilas ir Innomine, ba., „Beissoul & Einius“ ir daugybė kitų atlikėjų bei grupių, kurių pilną sąrašą galima rasti www.granatos.lt. Bilietus į festivalį „Granatos Live 2016“ platina BILIETAI LT.