Festivalių – štai ko tau reikia šventėms!

Užkniso per Kalėdas apsistoti tik ties valgymu? O jeigu tai iškeistum į šokius po Australijos saule? Nusibodo matyti draugus, geriančius papigiai nusipirktą šampaną Naujųjų naktį? O jei juos sutiktum muzikos festivalyje Indijoje?

Festivalių – štai ko tau reikia šventėms!

Daugelis esame įpratę pinigus taupyti vasaros festams pamiršdami, kad festivaliai visame pasaulyje vyksta ištisus metus. Tačiau kada, jei ne dabar, kada, jei ne kitąmet?
Jei tu po truputį pradedi atsitokėti kaip ir aš – valio! Pateikiu keletą idėjų, kurios patraukė mano akį „musicfestivaljunkies“ portale. Čekirout! Nenukabink nosies, jei tau šios šventės nėra stebuklų metas. Geri dalykai nutinka tiems, kurie laukia.

Day For Night festival
Hiustonas. Gruodžio 19-20 d.
Garsas ir šviesa. Jų susidūrimas. Visa tai dviejų dienų naujame menų ir muzikos festivalyje „Day For Night“.
Lineup – https://www.musicfestivaljunkies.com/festivals/day-for-night-2015/.

Kaina – 97.50-185.00 $.

Wonderfruit festival
Tailandas. Gruodžio 17-20 d.
Tai keturių dienų festivalis, vykstantis Tailando mieste Patajoje, kuris apsiriboja ne tik muzika, bet ir menu, maistu, dirbtuvėmis bei joga.
Video:

Kaina – 5,500 BT – 144 €.

Supersonic Festival
Indija. Gruodžio 27-30 d.
Tiesą pasakius, nustebau pasižiūrėjus video. Taip! Tai net keturių dienų elektroninės šokių muzikos festivalis Indijoje, kuris šiemet vyks jau trečiąjį kartą.
2014 aftermovie:

Kaina – 7346 INR–104 €.

Falls Music and Arts Festival
Australija. 2015-ųjų gruodžio 28-2016-ųjų sausio 3 d.
Vienas egzotiškiausių pasirinkimų sutikti Naujuosius viename populiariausių bei ilgiausiai trunkančių festivalių Australijos žemyne. Renginys vyksta nuo 2013-ųjų ir apima tris skirtingas lokacijas.
Video:

Kaina – 235-269.00 $.

Snowglobe Music Festival
Kalifornija. Gruodžio 29-31 d.
Jei tavo aistra eina išvien su slidinėjimu ir muzika, šis festivalis turėtų atsidurti viename iš „must“ sąrašų. Tahoe ežero apylinkės, muzika, kalnai, o pavargus nuo viso to net ir kazino pramogos.
Video:

Kaina – 189.00-449.00 $.

 

Dovi.