Festivalis "Tamsta muzika" pritraukia vis daugiau žinomų užsienio atlikėjų

Festivalis \"Tamsta muzika\" pritraukia vis daugiau žinomų užsienio atlikėjų

Vienas didžiausių vasaros festivalių Lietuvoje "Tamsta muzika" Liepos 20-22 dienomis jau ketvirtą kartą pakvies gyvos muzikos mylėtojus Varėnos miškų apsuptyje pasiklausyt kokybiškos muzikos ir pasimėgauti vasaros malonumais. Kasmet stengdamiesi festivalio svečius pradžiuginti ne tik vietinių muzikantų, bet ir žinomų užsienio svečių pasirodymais, šiemet "Tamsta Muzika" organizatoriai pasikvietė hito "Black & Gold" atlikėją bei Grammy apdovanojimą pelniusį australą Sam Sparro.

Vis gi skirtingai nei ankstesniuose "Tamstos" festivaliuose, kuomet renginio "vinimis" tapdavo vienos užsienio grupės ar atlikėjo pasirodymas, šiemet Varėnos "Dainų slėnyje" susirinkusius festivalio svečius džiugins net trys užjūrio žvaigždės. Prie jau minėto Sam Sparro prisijungs ir Niujorkiečiai "Brazilian girls" bei "Electric whire hustle" iš Naujosios Zelandijos.

Nelabai ką bendro su Brazilija ir tik vieną merginą savo gretose turinti grupė "Brazilian girls" festivalio "Tamsta Muzika" lankytojų ausis pamalonins gera elektroninės muzikos porcija, kurioje bus galima rasti ir tango, reggae, chanson, house bei lounge stilių prieskonių.

Tokiuose gerai žinomuose Europos festivaliuose kaip "Glastonbury" ir "Sonar" jau spėję pasirodyti "Electric whire hustle" Liepos pabaigoje užsuks ir į Lietuvos miškus. R&B, soul, modern hip pop ir electronica muzikos stilius atstovaujantys svečiai žada, kad jų pasirodymas Lietuvos publikai niekuo nenusileis vykusiems daugiatūkstantines minias surenkančiuose užsienio festivaliuose.

Tarp Lietuvos scenos pažibų šiais metais "Tamsta Muzika" scenoje bus galima pamatyti Andrių Mamontovą, grupę "Antis", Leon Somov ir Jazzu, Mantą Jankavičių, "G&G Sindikatą", Jurgį Didžiulį bei Eric'ą Jennings su projektu "The Ball & Chain" bei daug kitų žinomų atlikėjų. Iš viso festivalyje pasirodys daugiau nei dvidešimt Lietuvos bei užsienio grupių ir atlikėjų.

"Tamsta muzika" atmosferos niekada nepamirši, kaip neįmanoma pamiršti ir savo geriausių draugų. Kai yra tiek daug meilės ir tiek daug geros muzikos vienoje vietoje, tai stebuklai neišvengiami", - sakė festivalio organizatorė Ona Rimeikienė.


Daugiau apie festivalį galite sužinoti čia: Tamsta Muzika 2012.