Festivalis "Senamiesčio Žiogas 2013" kviečia į III-ąjį renginį

"Senamiesčio žiogas" – tai didžiausias Kaune vasaros metu rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis, kuris šiemet švenčia 7 metų gimtadienį. Liepos 25 d. 19 val. festivalis visus geros muzikos mylėtojus kviečia prisijungti prie gražios vakarojimo po atviru dangumi tradicijos ir atvykti į trečiąjį VII-ojo sezono koncertą!

Šį kartą renginyje savo muzikinėmis išpažintimis žiūrovus džiugins:

  • VYTAUTAS V. LANDSBERGIS IR RAMUNĖ LANDSBERGIENĖ
  • DARIUS ŽVIRBLIS (ATIKA), kartu su MICHAILU DENISENKO ir KOSTU RADLINSKU
  • GRUPĖ "KAMANIŲ ŠILELIS"
  • GINTARĖ JUKNAITĖ

VYTAUTAS V. LANDSBERGIS IR RAMUNĖ LANDSBERGIENĖ – Tai atlikėjai, kurie savo daugiasluoksniais – meditaciniais, filosofiniais ir tuo pačiu ironiškais, šypseną keliančiais kūriniais, rodos, įsiskverbia tiesiai į klausytojo sielą. Koncerte atlikėjai dalinsis kūryba, kuri yra tokia atvira, jog ją vienodai jausti sugeba ir vaikas, ir suaugęs. Vytauto ir Ramunės dainos nuo pirmų akordų ir žodžių įtraukia į harmoningą, melancholišką pasaulį, kuriame jau nebesvarbu tampa kur prasideda autorinė, o kur liaudies kūryba.

DARIUS ŽVIRBLIS - persona, puikiai pažįstama iš grupės "Atika" spalvotos istorijos. "Atika" išsiskirstė, tačiau jos nariai niekur nepradingo. Prie Dariaus jungiasi jo bendražygis Michailas Denisenko ir taip pat sudužusios "Airija" narys Kostas Radlinskas. Šiame koncerte naujai susiformavusios grupės, kuri neturi pavadinimo, nariai vieningai tvirtina, kad bus šilta. Girdėsite netik grupės "Atika" populiariausias, tačiau ir visiškai naujas dainas.

Kamanių šilelis

Grupė "KAMANIŲ ŠILELIS" slepia du jaunus perspektyvius atlikėjus, ieškančius savęs tautų muzikoje, lietuviškame folklore, šiaurės ir pietų skambėjime bei žodžio subtilume. Maišydami įvairius stilius jie atėjo kaip dainuojamosios poezijos žanro atlikėjai, nors dažniau buvo apibūdinami kaip eksperimentinės muzikos kūrėjai, grojantys pjūklais, varpais ir vandeniu. Dabar Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas scenoje tiesiog užkrečia jaunatviška ir džiugia energija, nesistengdami įtilpti į muzikinių žanrų rėmus ir toliau eksperimentuoja.

Koncertą pradės jauna, tačiau stulbinančiai talentinga jaunoji dainuojamosios poezijos atlikėja GINTARĖ JUKNAITĖ.

Tradiciškai festivalio renginiai yra puošiami įvairiomis jaunųjų menininkų parodomis. Trečiojo renginio metu kiemelį papuoš fotografijos darbų paroda, o "Šeimos pramogų ir kūrybos parkas" paruoš kūrybines dirbtuves  mažiesiems renginio žiūrovams.

"Senamiesčio Žiogas", kaip ir kaskart laukia visų išsiilgusių dainų su šypsenomis, vaikiško nuoširdumo, Senamiesčio pavėsio, gitarų muzikos skambesio, vakarojimo tradicijos ir muzikos su tikrais tekstais.

 

Daugiau apie festivalį "Senamiesčio žiogas"