Festivalis "Efektas" ragina bendradarbiauti muzikos ir kino kūrėjus

Festivalis \"Efektas\" ragina bendradarbiauti muzikos ir kino kūrėjus

Šiais metais kiną mylinčių ir jį kuriančių žmonių bendruomenė "Kinomanai.lt" pirmą kartą organizuoja muzikinių vaizdo klipų festivalį "Efektas" ir ragina jungtis muzikos ir kino kūrėjus netradiciniam projektui. "Kinomanai.lt", prieš tai surengę 9 festivalius, pirmą kartą ėmėsi gana sudėtingos misijos – suvesti garso ir vaizdo žmones efektyviam produktui – muzikiniam vaizdo klipui.

"Esame keli organizuoti žmonės, kurie nori pabandyti naują kino konkursų formatą. Ši idėja kilo tada, kai susidūrėme su muzikos naudojimo kine problemomis. Manome, jog kino kūrėjams būtų ne pro šalį susidraugauti su muzikos atlikėjais ir suprasti legalią, gerą muzikos naudojimo kine svarbą" – teigia Nepriklausomų kino kūrėjų sąjunga "Kinomanai.lt".

Taigi, visiems kuriantiems tiek kiną, tiek muziką, festivalio "Efektas" organizatoriai siunčia linkėjimus ir  vietoje  "moksleivių būrelių ir lyg grybų pridygusių kino kursų, kuriuose mokoma paspausti "rec" ir pataikaujama autoritetams bei meldžiamasi labai aiškios kilmės žodžiui profesionalumas"*,  lankymo, siūlo pasinerti į kūrybą su tikru įkarščiu ir nevengti maišto. Dalyvausiantieji bus paskatinti nekukliais prizais.

Festivalis "Efektas" įvyks šių metų rugsėjo mėnesį. Data bus tikslinama, o kol kas organizatoriai kviečia visų stilių muzikos grupes ir atlikėjus naudotis išskirtine galimybe nemokamai praturtinti savo muzikines karjeras kūrybingais vaizdo klipais.

Dėmesio, filmų ir muzikos kūrėjai! Vis dar galima kooperuotis "Efektui". Muzikiniai vaizdo klipai priimami iki birželio 30 d. Registruotis galima festivalio internetinėje duomenų bazėje. Taip pat bendradarbiaujama draugiškoje festivalio "facebook’o" grupėje.

 

Daugiau informacijos apie konkursą festivalių skiltyje Muzikinių vaizdo klipų festivalis "Efektas", taip pat www.kinomanai.lt,

*citata iš pokalbio su “Kinomanai.lt”

O čia nuotaikingas "Kinomanų" kvietimas