Festivalio "Galapagai" staigmena įsimylėjėliams - "patogumo bilietai"

Kaip jums patiktų vasaros muzikos festivalis gamtoje, į kurį atvykę su  savo antrąja puse galėtumėte išvengti bet kokių "turistinio žygio" rūpesčių: palapinė jau būtų pastatyta, miegmaišiai - ištiesti, kava paruošta ir putojantis vynas – atšaldytas! Tokį neatremiamą pasiūlymą šv.Valentino dienos išvakarėse pateikia festivalio "Galapagai" organizatoriai.

Galapagai

Zaraso ežero saloje kasmet vykstantis festivalis "Galapagai" savo romantiškus fluidus ima skleisti jau vasario 14-osios – Įsimylėjėlių dienos išvakarėse. Jo rengėjai kviečia poreles įsigyti festivalio bilietus, kurie leis rugpjūčio 1-2 dienomis vyksiančiame "Galapagų" siautulyje mėgautis išskirtinėmis sąlygomis.

Tai vadinama "patogumo bilietais". Jų kaina dviems asmenims - 269 litai, trims - 399 Lt,  keturiems asmenims - 519 Lt.

Į kainą įskaičiuota: bilietas dviems festivalio dienoms (kiekvienam asmeniui), pastatyta palapinė (bendra), miegmaišiai, marškinėliai, po vieną pasirinktą pramogą iš mokamų festivalio pramogų ir kava ar kitoks gėrimas kiekvienam.

Beliktų pridėti žvaigždėtą rugpjūčio dangų, unikalią salos atmosferą, dvi dienas pačios geriausios muzikos ir šėlionių su 6000 bendraminčių. Tai – Galapagai, muzikos ir pramogų festivalis, kuriame komfortas nėra blogas tonas. Patogumo bilietus platina "Tiketa".  Jų skaičius ribotas.

 Organizatorių informacija