Didelio populiarumo sulaukęs festivalis "Vilnius Music Week" grįžta!

Vilnius Music Week

Praėjusiais metais didelio populiarumo sulaukęs festivalis "Vilnius Music Week" vėl ketina blykstelėti visu pajėgumu. Šiemet antrasis ir, kaip žada organizatoriai, žymiai didesnis bei įspūdingesnis, muzikinis  įvykis su trenksmu ir didele muzikinės informacijos doze į Vilniaus miesto kultūrinį gyvenimą įsilies pirmąją rudens savaitė - rugsėjo 6-8 dienomis.

Debiutinis "Vilnius Music Week" 2012-aisiais metais gana greitai tapo pokalbių objektu. Likus porai mėnesių iki festivalio datos rengėjai pradėjo plačiai skelbti savo ambicingus užmojus - "tapti platforma, skatinančia šalies ir regiono muzikinį gyvenimą, siūlančia muzikinę bei edukacinę programą muzikos profesionalams ir mėgėjams". Galima teigti, jog per rekordiškai trumpą laiką minėtos ambicijos materializavosi ir šis įvykis bent trumpam tapo muzikinio gyvenimo Lietuvoje ašimi. Pasak organizatorių, pernai daugiau dėmesio sulaukė mieste vykę nemokami koncertai nei siūlyta edukacinė veikla (konferencijos), tačiau joje dalyvavę delegatai ir klausytojai liko labai patenkinti. Jau praėjusiais metais "Vilnius Music Week" organizatoriai gavo daug laiškų, su pasiūlymais šiems metams.

Vilnius Music week

Beje, antrasis "Vilnius Music Week'as" pamažu renka atlikėjus. Tad norintys savo muzikines programas atlikti muzikinės savaitės scenose, jau gali siųsti savo trumpus aprašymus, nuorodas į tinklapius bei dainų failus mp3 formatu adresu info@musicweek.lt

 

 Gintarė, "ManoFestivalis.lt" 

Daugiau apie Wilnius Music Week kalendoriuje
bei www.musicweek.lt