"Bliuzo naktys" pristato dar keletą atlikėjų

Festivalis Bliuzo naktys, liepos 1-2 dienomis vyksiantis Varniuose, prie Lūksto ežero, savo gerbėjams pristato dar keletą atlikėjų – estus Cathouse Radio ir lietuvius Baltasis Kiras, Mood Sellers Band bei Jutas & Bukartas Shot Band.


Moodsellers / Bliuzo naktys
Šią vasarą į festivalį atvyksta „Cathouse Radio“ – bliuzo grupė iš Tartu, kurią suformavo vokalistas Alaras Kriisa, anksčiau grojęs su tarptautinio pripažinimo sulaukusia grupe „Bullfrog Brown“, ir gitaristas Vilho Meieris, daug koncertavęs su Jimmiu „Bluesman“ Lawsonu. Pasikvietę kitus du narius – bosistą Madį Fuchsą ir būgnininką Kallę Kindelį jie greitai sulipo į komandą ir stebėjosi, kodėl anksčiau nebandė groti kartu, nors visi gyveno tame pačiame mieste ir gerai pažinojo vienas kitą.


 
Organizatoriai skelbia, jog „Baltasis Kiras“ praėjusių metų sėkmingo pasirodymo, šiemet pakartos dalyvavimą „Bliuzo naktyse“, kaip ir pernai vandenyje groję vilniečiai „Mood Sellers Band“.
 

„Bliuzo naktų“ gerbėjai taip pat puikiai žino Virgilijų Jutą. Pastaraisiais metais praleidęs festivalį dabar Virgis grįš su keliais muzikantais ir projektu „Jutas & Bukartas Shot Band“.
 


Kaip jau skelbta anksčiau, festivalyje „Bliuzo naktys“ taip pat pasirodys amerikiečiai Earl Thomas, Shanna Waterstown, Kid Colling iš Liuksemburgo, kaimynai „Latvian Blues Band“ ir „Coolmans Report“, lietuviai „Arina & Veto Bank“.