BACK TO THE ROOTS - pagerintų parametrų muzika

Kad ir kaip būtų  gaila, vasarėlė, lepinusi  mus atogražų karščiais, mylimiausiais festivaliais, linksmybėmis ir kelionėmis iki paryčių, jau baigėsi. Liko daug gražių atsiminimų, nuotraukų ir šypsenų, tačiau margaspalvis ruduo žada ne menkesnių siurprizų tikriems reivo fanams.  LOFTAS – Vilniaus Naujamiestyje įsikūręs kultūros ir menų fabrikas yra bene geriausia industrinė erdvė stipriausiems vakarėliams. Spalio 4 dieną, būtent jame įvyks ilgai lauktas, jau trečiasis „BACK TO THE ROOTS“ - legendos grįžta su pagerintų parametrų muzika. Dvi geriausios stipriosios elektroninės muzikos komandos Lietuvoje - Junglist.lt ir Ammo vėl suvienys savo jėgas ir pagirdys gero reivo išsiilgusias sielas.

Back to the roots

Pats renginių ciklo pavadinimas byloja, kaip svarbu nepamiršti savo šaknų ir tų laikų, kai kojos pačios trypė šokių aikštelėje su draugais ir kitais reiveriais iki ryto, pamišdavom tą kasdieninę monotoniją ir išliedavom susikaupusias emocijas. Šį kartą laiko mašina nuneš mus į drum‘n‘ bass pasaulį, kur viskas oldschool'iška: juostiniai magnetofonai, patefonai, visi žaisdavo tetrį ir rinkdavo kramtomų gumų popieriukus.

Taigi sugrįžti prie šaknų padės ir užmigti neleis visa Lietuvos sunkioji artilerija ir ypatingas svečias iš Naujosios Zelandijos - CONCORD DAWN (Metalheadz, Renegade Hardware, Moving Shadow), kuris pažadėjo 2 valandų sete nepamiršti ir senų, gerų, stogus raunančių drum'n'bass kūrinių.

Gatvės Lyga Soundsystem duetas  - DJ MAMANIA & SVARAS muzikos garsais ir repo ritmais parodys save visai kitu kampu – tai bus gyva improvizacija.

Strazdas

Tikra vakarėlio sensacija - pozityvumu ir geru vaibu trykštantys EAZYSTYLE MC & CR-EDIT Selecta aka DOCTAH JAHNGLE(Junglist.lt, LRT Opus, Bass In Ya Face). Lietuvos džiunglių karalius ir Rastadienių šeimininkas DOCTAH JAHNGLE kartu su dub/reggae muzikos atlikėju  EAZYSTYLE MC,  vėl pasirodys kartu, lepindami gerais ir teisingais garsais bei dovanodami nepakartojamą energijos pliūpsnį.

Ir žinoma drum'n'bass scenos senbuvis,  Ammo komandos narys  – DJ ST,  kartu su DRUMM (Rollin‘ sound) ir MC STRAZDAS, kaip legendiniais Vault laikais, privers šokti iki ryto ir skanduoti „pa-kar-tot“ ! Vyrai nesismulkina, todėl prieš eidami apšildykit ausų būgnelius nes jie gali neatlaikyt.

Laužytų ritmų mėgėjams puikių muzikinių dovanų teiks kitas Ammo komandos narys – FANTAS, ištikima drum‘n‘bass vakarėlių siela ir plaučiai.

O desertui – žavioji džiunglių karalienė,  nepaliekanti abiejingų - JAHSTINA (Junglist.lt, Bass In Ya Face), viena iš nedaugelio moterų, sukančių jungle įrašus, taip pat padėjusi mums išvysti ne vieną jungle muzikos legendą, tarp jų patį Congo Natty AKA Rebel MC. Bus tikrai karšta!Taigi, kviečiame visus reiverius ir nereiverius, seno, gero drum'n'bass mylėtojus, spalio 4 d. į menų fabriką LOFTAS, nes tai jau trečias “BACK TO THE ROOTS” vakarėlis. Kartą paragavęs negali sustot.. Netiki? Paklausk draugų.

Reivo kultūrai palaikyti susimetam po 25 lt / su skrajute – 20 lt.
Renginį įamžins fotografė Giedrė Statkevičiūtė.
Daugiau informacijos www.ammo.lt, www.junglist.lt ir šių komandų bei draugų Facebook puslapiuose.