Back to the roots – atgal prie ištakų

Ne paslaptis, kad Vilniaus Vingio parkas garsėja ne tik savo vešlia žaluma, bet ir ten vykstančiais renginiais, kurių paletė tokia pati marga, kaip ir rudens nudažyti miško medžiai. Šiltuoju metų laiku parke gausu koncertų bei mugių, o šaltuoju metų laiku? Ne vienas praeidamas pro estradą su nostalgija prisiminė jos viduje vykusius reivus ir tyliai pasvajojo dar bent kartelį atitrypti visą naktį po tuo didžiuliu, trispalve išmargintų laiptų skliautu.

Back to the roots / afiša

Prašom. Lapkričio 29 d. Vingio parko estrados viduje vyks "Back to the roots". Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais jungtinė Junglist.lt ir Ammo komanda užkurs net trijų salių reivą, kviečiantį prisiminti arba patirti tai, kas buvo anksčiau, tai, kaip reivindavome būdami paaugliai, kaip reivindavo mūsų broliai ir seserys, kaip reivindavo tais senais, gerais laikais.

Grįžti prie šaknų kviečia ne tik renginio pavadinimas, bet ir skrajutė, scenų pavadinimai su savo simboliais bei atlikėjų ruošiama programa.

Kasetės pirmoji pusė - SIDE A, kvies prisiminti žaidimą Tetris, o jį prisiminti, skambant drum & bass ir jungle muzikai, padės Gatvės lyga Soundsystem duetas DJ Mamania ir Svaras, Lietuvos džiunglių liūtas Doctah Jahngle (senais, gerais laikais visi jį žinojo, kaip Cr-edit) su vienu iš Black Sun Empire liežuvio virtuozų MC Mr.Multiplex iš Olandijos. Taip pat specialiai šiam vakarui susijungs legendinis bombų slėptuvės Vault duetas DJ ST ir MC Strazdas, o vakarų Europos reivų skambesį primins svečias B‘Man iš Belgijos kartu su linksmuoju svečiu MC Sheep iš Olandijos. Nuo savo pirmųjų plokštelių dulkes pūs ir pozityvią nuotaiką kurs džiunglių princesė Jahstina bei nuožmus, bet linksmas Fantas.

Verčiame kasetę į SIDE B ir mes jau Kioske. Tik čia, vietoj šilčiausius jausmus ir prisiminimus kutenančios gumos "Love is...", galima bus pasirinkti breakbeat, dubstep, grime, garage, bass muziką. Surengę ne vieną į reivo istoriją įrašyta renginį, sugroję tūkstančius valandų užvedančius miksus savo patirtimi ir muzikiniais prisiminimais dalinsis scenos grandai / vilkai: Vaiper Despotin, Justas Fresh, Pakas, Intakz, Dramas ir Ske. O unikalų live set‘ą paruoš vienas iš talentingiausių naujosios rave kartos atstovų - Fume.

SIDE C. Nustebote? Tokių kasečių nebūna? Būna – tai trijų dimensijų reivo kasetė su virtualia laiko mašina – Teliku, pajungtu prie pulto, trykštančio hardcore, breakcore, happy hardcore ir rave garsais. Šios scenos karaliai, tikrieji Lietuvos reivų pradininkai – Saga bei Dr.X-Ray, negailestinga, bet teisinga valdovė Mother Mary, jaunieji princai Cyber ir M1dlet, bei Belgijos core pasakos princesė Els In Wonderland skraidins visus į būtent tuos - senus, gerus hardcore laikus.

 

Atgal į ateitį? Viskas įmanoma! Tikrink renginio informaciją Facebook‘e, www.ammo.lt arba www.junglist.lt