Artinasi priešpaskutinis "Senamiesčio žiogo" šoktelėjimas

Artinasi priešpaskutinis \"Senamiesčio žiogo\" šoktelėjimas

"Senamiesčio žiogas" – tai didžiausias Kaune vasaros metu rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis, kuris vyksta jau šeštus metus. Rugpjūčio 16 d. 19 val. visus geros muzikos mylėtojus kviečiame prisijungti prie gražios vakarojimo po atviru dangumi tradicijos ir atvykti į priešpaskutinį šeštojo sezono koncertą!

Šį kartą savo dainas ir širdis žiūrovams dovanos:

AIDAS GINIOTIS - visiems gerai pažįstamas kaip Keistuolių teatro pradininkas, aktorius ir režisierius, teatro laboratorijos "Atviras ratas" įkūrėjas. Savo dainas jis atlieka atvirai, nuoširdžiai ir šmaikščiai, šiltai bendrauja su publika ir mielai atsakinėja į žiūrovų užduodamus klausimus. Koncerte skambės visiems gerai žinomos dainos iš Keistuolių teatro spektaklių, bardų šlageriai bei autorinės dainos, tad atlikėjo klausytis visada smagu ir mažiesiems žiūrovams, ir suaugusiems Keistuolių teatro mylėtojams. "Senamiesčio Žiogo" klausytojus Aidas Giniotis džiugins jau šeštus metus iš eilės.

Artinasi priešpaskutinis \"Senamiesčio žiogo\" šoktelėjimas

Aidas Giniotis

Dar vienas menininkas, mielai sutikęs pradžiuginti koncerto žiūrovus – ANDRIUS KULIKAUSKAS. Būtent laiko stoka jis aiškina įvaizdžio dalimi tapusią šukuoseną, o dėl didelių pasišiaušusių plaukų bei tokios pat didelės širdies bičiuliai atlikėją neretai pavadina Liūtu Bonifacijumi ar Katinu Leopoldu. Buvęs Vytauto Kernagio bendražygis garsiajame "Dainos teatre", A. Kulikauskas dabar kuria muziką filmams ir spektakliams, akompanuoja ir aranžuoja dainas, koncertuoja ir kaip pats teigia yra įklimpęs į muziką iki pažastų, gal būt todėl ir jo dainos išjaustos, skaidrios, kartais - iki graudulio jautrios ar ironiškos.

Andrius Kulikauskas - priešpaskutinio "Senamiesčio žiogo" dalyvis

AKTORIŲ TRUPĖ "TEATRIUKAS" –  profesionalių, nepriklausomų aktorių trupė, vaidinanti, dainuojanti, organizuojanti šventes vaikams ir suaugusiems. "Teatriuką" 1998 m. rudenį įkūrė trys draugai, Vilniaus Universitetą, aktoriaus - filologo specialybę baigę aktoriai Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas, Arturas Varnas. Kuo "Teatriukas" išsiskiria iš kitų teatrų? Anot žiūrovų - paprastumu, šiltumu, nuoširdumu.

Artinasi priešpaskutinis \"Senamiesčio žiogo\" šoktelėjimas

Trupė "Teatriukas"

Kitas vakaro svečias, dainuojamosios poezijos atlikėjas OVIDIJUS JUCYS - ypatingai šiltos kūrybos autorius, kurio atliekama muzika tinkama tiek prie arbatos puodelio, tiek prie vasariškos šypsenos ir šokio žingsnelio. Atlikėjo kūryboje galima "sutikti" nemažai mistinių personažų iš pasakų  – Coliukę, laumę, kiemsargį ir pan. Tad koncerte neliūdės ne tik suaugę, bet ir mažieji klausytojai.

Artinasi priešpaskutinis \"Senamiesčio žiogo\" šoktelėjimas

Ovidijus Jucys

Tradiciškai festivalio koncertą pradės jaunasis dainuojamosios poezijos atlikėjas. Šį kartą tai – EGLĖ GELAŽIŪTĖ, dainuojamosios poezijos atlikėja iš Rumšiškių, rašanti eiles ir sėkmingai jas paverčianti muzika.

Artinasi priešpaskutinis \"Senamiesčio žiogo\" šoktelėjimas

"Senamiesčio žiogas"

Jaukią kiemelio aplinką pagrąžins tekstilės ir medžio dirbinių paroda po atviru dangumi bei kiemelyje vyksiančios vėjo malūnėlių gaminimo dirbtuvės. "Senamiesčio Žiogas" vėl laukia visų išsiilgusių dainų su šypsenomis, vaikiško nuoširdumo, Senamiesčio pavėsio, gitarų muzikos skambesio, vakarojimo tradicijos ir muzikos su tikrais tekstais. 

Daugiau apie festivalį skaitykite festivalių skiltyje Senamiesčio žiogas

Artinasi priešpaskutinis \"Senamiesčio žiogo\" šoktelėjimas