ARGHARUS "Velnio akmenyje" – niekšai grįžta!

Argharus

Dvejų metų pertrauka. Grupei ARGHARUS prireikė tiek laiko, kad jie iš naujo įkvėptų ir liepos 11-14 d. "Velnio akmenyje" grįžtų į sceną su sau būdingu trenksmu tiesiai iš pragaro. 

2004-aisiais "išsiveržę" lyg ugnikalnis, ARGHARUS savo povyza iškart pademonstravo nekuklias ambicijas black metalo scenoje. Viena vertus, tą lėmė begalinis pasitikėjimas savimi, maksimalizmas, maišto troškimas ir saviraiškos protrūkis betarpiškoje bendraminčių kompanijoje. Kita vertus, būta ir talento – grupės muzika iškart išsiskyrė lietuviško juodmetalio kontekste. Nihilistiškos, niūrios nuotaikos, slogi atmosfera, gausus garsų arsenalas, verdanti energija ir nuolatinės "kitokio" skambesio paieškos neleido painioti ARGHARUS su niekuo kitu.

ARGHARUSARGHARUSArgharusArgharusArgharus

 

Nors per dešimt metų grupė išleido vienintelį pilną albumą "Pleištas", surengė nei daug, nei mažai – kelias dešimtis koncertų, o pastaruoju laikotarpiu apskritai buvo išnykę iš akiračio, savo stulbinamos charizmos jie, greičiausiai, neprarado. Spėję subręsti ir kupini energijos ARGHARUS šmėstels viešumoje ir dar sykį pademonstruos unikalų black metal spektaklį!

 

Daugiau apie festivalį "Velnio akmuo"

 

ARGHARUS