Ar tiesa, kad "Velnio akmens" muzikantai išgriovė viešbučio sienas?

Velnio Akmuo 2012

"Velnio akmuo" – sparčiai augantis šiuolaikinio roko ir metalo festivalis. Nuo pat pirmųjų savo dienų šis progresyvus reiškinys yra persekiojamas įvairių gandų ir istorijų, tokių kaip sustiprinta vietos religinės bendruomenės veikla, kuria siekiama IŠVARYTI VELNIUS IŠ ANYKŠČIŲ (!) ir pan.

Visai neseniai išgirdome dar vieną pasakojimą apie tai, kad "Velnio akmenyje" groję muzikantai, nakčiai apgyvendinti  viešbutyje, perėjo kiaurai sieną, norėdami užeiti pas savo kaimynus. Tuo tarpu sienoje liko žiojėti didelė skylė. Neatsilaikėme neatlikę mažyčio žurnalistinio tyrimo.

Organizatorių atsakymas lakoniškas – "Na, ten buvo toks įvykis, bet gal jau ne taip baisiai, kaip žmonės kalba" – negalėjęs ilgai kalbėti į klausimą telefonu atsakė vienas pagrindinių įvykio rengėjų Vaidas Voronavičius.

Praėjusiais metais VA atlikėjai gyveno Anykščiuose esančiame viešbutyje "Keturi kalnai". Anot viešbučio administratorės, jokių pretenzijų festivalio organizatoriams dėl netvarkingo svečių elgesio jie neturintys, o tokio atvejo, kad sienos griūtų pas juos tikrai nebuvo.

Tai kas ir kur griuvo taip ir lieka neatsakyta. Tačiau vieną šios istorijėlės išvadą pateikti tikrai galime: koks festivalis, tokie ir gandai – stebinantys, dideli, griausmingi ir bebaimiai.

Velnio akmuo 2012

 

Surinko Gintarė, parengė Milda
Fotografijos Gintarės Kašelionytės

© ManoFestivalis.lt

 

Daugiau apie festivalį "Velnio akmuo