"AKACIJŲ ALĖJA 2015" siūlys nemokamus kokybiškus žymių atlikėjų koncertus

Vasaros viduryje – liepos 11 d. – Kulautuvos pušų amfiteatrą užpildys dainuojamoji poezija. Čia jau penkioliktą kartą vyks vienas didžiausių ir giliausias tradicijas Lietuvoje turintis bardų festivalis „Akacijų alėja“.  Nekomercinis, nemokamas renginys kvies jaukiai įsitaisyti ant pledų ar atsiremti į pušį ir panirti į dainuojamosios poezijos tekstų gelmes.

\"AKACIJŲ ALĖJA 2015\" siūlys nemokamus kokybiškus žymių atlikėjų koncertus

Jubiliejinio festivalio „Akacijų alėja“ rengėjai džiaugiasi girdėdami klausytojų komentarą: „Iš anksto žinoti, kas lips į festivalio sceną – nebūtina. Žinome, kad tikrai bus labai gera“. Kaip ir kasmet, festivalio organizatoriai didžiojo koncerto dalyvius atskleidžia po truputį – vis artėjant renginiui, palieka netikėtumo ir malonių staigmenų faktorių.

Įžangos koncerte į sceną lips ir „Mažosios akacijos“ konkurso nugalėtojai: Anna PALUKORD, Ieva PRŪSAITĖ, Viktorija PRANAITYTĖ ir Emilija BULOTAITĖ bei V. Kernagio VII konkurso „Mūsų dienos – kaip šventė“ nugalėtoja Gabija PETRAUSKAITĖ.

Šiemet į festivalio „Akacijų alėja“ sceną lips ir didžiajame koncerte publikai širdį atvers 10 kūrybinių vienetų. Su penkioliktuoju gimtadieniu sveikins ir publikai sielą atvers festivalio debiutantė, raudonplaukė, piešianti teptuku drobėje ir pirštais rojalio klavišuose; muzikantė iš atominio miesto, atsinešusi neįprastą dainavimo manierą – ta, kurią išgirsti rikiuojasi minios solidžiuose Europos muzikos klubuose – Alina ORLOVA.

Scenoje pasirodys profesionalas, krimtęs muzikos mokslus Big Beno papėdėje; vaikinas su džinsais iš gretimos gatvės, kuris pateko tarp 20 priimtųjų eurovizinėje Europoje, bet iki šiol dar nelipęs į „Akacijų alėjos“ sceną; popmenas, nardantis moderniausiose šiuolaikinės popmuzikos technologijose ir ritmuose, bet gebantis tapti kukliu baladininku, pritariant tik rojaliui – Vaidas BAUMILA.                            

Į didįjį koncertą po penkerių metų grįš kukli muzikos mokytoja, bet pritriukšmavusių „Chorų karų“ finalininkė, 10 gaidų knygučių su plokštelėmis autorė ir dviejų vaikų mama Laura REMEIKIENĖ, scenoje pasirodysianti su CHAMELEONU.                         

Po 11 ir po 6 metų darbų į „Akacijų“ sceną grįš Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos ir Rusijos teatro ir kino žmogus bei skaitovas, dainininkas, solistas, absoliutus žiūrovų salių nugalėtojas Vladas BAGDONAS.   

Įdomu bus klausyti ir šio festivalio scenos debiutantų, naujųjų laikų kasdienybės dainuojamosios poezijos atlikėjų, reperių-hiphoperių, muzikos apdovanojimų M.A.M.A laureatų JAMA ir V.

Kitus penkis dalyvius festivalio organizatoriai atskleis dar labiau artėjant festivaliui. Bardų festivalio „Akacijų alėja“ rengėjai – Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo United Service“ – liepos 11 d. žada didelę dozę pačių geriausių emocijų, gausybę naujovių ir atgaivą kiekvieno atvykusiojo sielai. Platesnė nuolat pildoma informacija skelbiama www.akacijualeja.lt ir festivalio FB profilyjehttps://www.facebook.com/AkacijuAleja.

Primename, kad renginys – N E M O K A M A S.