AfroLatin šokių festivalis "One Love" pristato savo ryškiausią žvaigždę - Joan Soriano

AfroLatin šokių festivalis \"One Love\" pristato savo ryškiausią žvaigždę - Joan Soriano

Jau po mėnesio, trečiąjį birželio savaitgalį visi Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių gerbėjai turės galimybę apsilankyti "Crowne Plaza" viešbutyje Vilniuje vyksiančiame IV-ajame tarptautiniame AfroLatin šokio festivalyje "One Love".

Festivalio metu visi norintys galės išmokti AfroLatin šokių, o vėliau išbandyti save ir šokių aikštelėje kartu su patyrusiais šokio meistrais bei mokytojais iš viso pasaulio. Festivalio organizatoriai taip pat žada galimybę dalyviams pabendrauti su kviestiniais svečiais bei sužinoti daugiau apie AfroLatin šokio istoriją.

Trijų dienų festivalis "One Love" ne tik pristatys daugiau nei 20-ies šokių programą, bet ir pasiūlys visiems norintiems išmokti Bačiata, Rueda de Bačiata, Bolero, Bačiata Acrobatics, Bachatango, Tango, Merengue, Reggaeton, Salsa, Kizomba, Semba, Kuduro, Žaliojo iškyšulio, Kaizen, Afro Rumba, Flamenko, Zumba šokių, o taip pat sudalyvauti eksperimentiniuose pasirodymuose.

Pagrindinis šių metų festivalio svečias - Bačiatos kunigaikščiu tituluojamas Joan Soriano su grupe. Jų gyvo garso koncertas taps festivalio kulminacija, o prieš tai visi norintys kino teatre "Pasaka" galės pasižiūrėti ir Adamo Taubo sukurtą dokumentinį filmą "El Duque de la Bachata", kuris sukurtas būtent apie ryškiausią "One Love" žvaigždę - Joan Soriano.

Na, o belaukiant festivalio siūlome pasižiūrėti filmo "El Duque de la Bachata" vaizdo anonsą.