10 daiktų, kuriuos būtina pasiimti, bet lengva pamiršti

10 daiktų, kuriuos būtina pasiimti, bet lengva pamiršti

„Open air“ - vasaros sinonimas. Su kuo tai asocijuojasi? Nuotykiais! Palapinių miesteliais! Šokiais iki ryto!  Tie, kas to tikrai laukia, jau pradeda planuoti su kuo bus kompanionais, perka patogią avalynę ir tikrina ar palapinė po praeitos vasaros nesuplyšo visai. Bet kartais visiems pasitaiko ir tokių akimirkų, kai ilgai planavus ir sulaukus TOS dienos - kažką pamiršti. Tam, kad taip nenutiktų, šį kartą manofestivalis.lt komanda duoda jums SPEC daiktų, kuriuos būtina pasiimti, bet lengva pamiršti sąrašą!

  1.  Vėliavą. Net neįsivaizduoji kaip tau šis medžiaginis švyturys padės ieškoti savo nakvynės vietos, kai akys sunkiai orientuojasi... Kalbant rimčiau, vėliavos reikia tam, kad visi žinotų, kurioje vietoje apsistojo šauniausi reiveriai!
  2. Bananų! Jie yra svarbus energijos šaltinis. Du bananai suteikia pakankamai energijos 90 minučių trukmės intensyviai mankštai, todel jie yra ypač vertinami sportininkų. Tam tikra prasme, festivalis yra sporto aikštelė, tad bananai tarsi dopingas. Be to, bananuose yra kalio, kalcio, magnio, fosforo, natrio ir nedidelis kiekis geležies. Šie elementai palengvina pagirias.
  3. Ryškią kepurę - draugai lengviau ras, o ir nuotraukose ryškiau šviesi. Kepurė taip pat padės apsisaugoti nuo saulės kaitros bei paslėpti akis ko nors prisidirbus. Dar vienas ryškaus atributo privalumas – ką tik susipažinus tave lengviau atsiminti, o to juk norime kiekvienas!
  4. Festivaliuose dažniausiai būna daug erdvės, ypač jei jie šalia paplūdimio. Pasiimk aitvarą ar burbulų. Jei ne sau, tai dalindamasis jais susirasi naujų draugų tikrai.
  5. Geras festivalis = eilės. Kur? Prie tualetų. Tad nepamiršk pagalvoti apie savo norą truputį iš anksto ir, žinoma, pasiimti tualetinio popieriaus, nes juk norime išlikti higieniški. Kalbant apie savo kūno biologiją, įsimesk kelias tabletes angliukų ir virškinimo sutrikimo simptomus mažinančių vaistų. Niekada nežinosi kas gali sugadinti nuotaiką.
  6. Vaistai nuo pagirių, jei vairuoji pats. Juk gali pakeliui namo susitikti pareigūnus...Čia bananų poveikio neužteks. Pagalvok ir būk atsakingas.
  7. Šiukšlių maišų. Nors tiks ir bet kokie maišai, juk svarbu palaikyti tvarką.
  8. Aktualu merginoms - sausas šampūnas. Nežudykime ežerų ir upių gyventojų savo higienos priemonėmis... bet blogiau tai, kad nežinome, iš kur srovė ateina ir kas už kampo stovėjo..
  9. Apsaugą nuo drėgmės. Nes čia Lietuva, čia lietus lyja. Pasirūpink visokiariopa apsauga nuo drėgmės - botais arba crosc`ais, kuo geriau impregnuota kuprine, ir, žinoma, lietpalčiu. Gera naujiena ta, kad jį gali panaudoti kaip daiktą ant kurio negaila atsisėsti ar kaip pagalvę paryčiais.
  10. Lipnios juostos. Ja galėsi sutvirtinti plyštančią palapinę, nutryptus batus, ar pritvirtinti prožektorių...

Bet be viso to, tavo kuprinėje turėtų atsirasti ir jau anksčiau minėti daiktai. Tad pradėk ruoštis - laikas tirpsta!

 

Rūta Skaraitė