Vasaros (open air)


Žagarė

Žagarės vyšnių festivalis "Istorijos nesuklastosi"

Kultūriškai kirsdamas poros šimtmečių Žagarės istoriją, aštuntasis Vyšnių festivalis "Istorijos nesuklastosi" padės pažinti, atrasti ir suprasti miestelio išskirtinumą.

Keturias dienas vyksiantį renginį pripildys įvairios festivaliui skirtos parodos, žirgų konkūrai, futbolo varžybos, atrakcionai, varžytuvės, koncertai ir kitos staigmenos.

Vėl ir vėl, kaskart vis kitaip šioje atvirumu ir išraiškos laisve dvelkiančioje programoje, kurioje dalyvaus įvairių sričių menininkai, kiekvienas atvykęs į Vyšnių festivalį galės surasti kažką savo akiai ir širdžiai.

Festivalio metu Žagarės dvaro parke vyks šventinis koncertas, kuriame dalyvaus muzikos grupės "Lemon Joy", "G&G Sindikatas", "Electric Ladies", taip pat atlikėjas Andrius Mamontovas, šokių grupės "M&M‘s". 

Žagarės vyšnių festivaliu siekiama plėtoti Šiaurės Lietuvos, buvusios žemgalių teritorijos kultūrą, kurti išskirtinį, patrauklų Žagarės, kaip turizmo, kaip vieno seniausių Lietuvos miestų įvaizdį, skatinti, kaip buvusio šiaurės Lietuvos kultūros centro nuo XVIII a. pabaigos, gaivinimą.

Festivalio programa čia

Žagarės miestas
Kaina
Visi renginiai nemokami
Renginio vieta
Žagarės miestas
Daugiau informacijos rasite
www.vysniufestivalis.lt
Bilietų pirkimo puslapis
-

Panašūs festivaliai