Muzika / Vasaros (open air)


Žiežmariai

Ž6EŽMAR6A6

Ž 6 E Ž M A R 6 A 6 . P R A D Ž I A . 2 0 1 6 . 0 6 . 0 3 - 0 5.

Ekstremalios muzikos ir šiuolaikinių amatų festivalis.

Trečius metus gyvuojantis vasaros festivalių prasidėjimas, šiemet vėl planuoja būti karštas, muzikalus, sunkus, pasistiebęs, pirmas kartas, skambus, neįpareigojantis, varginantis, spalvotas, skanus, negailestingas, su klaidom, paprastas ir tikras!
Vasario 16-ąją pradėsime skelbti gyvas grupes – nuo spalvotų metalų, iki pankroko, ar iš kitos pusės ir atvirkščiai, nuo solidžių undergroundo scenos naujokų iki dešimtmečius skaičiuojančių pogrindžio scenos grupių ir solo atlikėjų. Tokie pat svečiai iš kaimyninių ir nelabai šalių, kurie pasiryžę save pristatyti tik Žiežmarių publikai.
Negyvos, bet labai energingos muzikos skleidėjai. Seksas burnai. Nerūdijančio plieno amatininkai. Kaulus laužantis sportas. Paslaugos.
Mėnesis žiemos ir pavasaris – elektroniniai bilietai, naujienos, laukimas... iki... PRADŽIOS.

Sodyba "Pilaitė"
Kaina
16 EUR
Renginio vieta
Sodyba "Pilaitė"
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Stebuklas 2013

  Stebuklas 2013

  Tikėdami, kad pavasaris šiemet vis dėlto ateis, Lietuvos šokių muzikos gerbėjai jau gali ryškiai pasižymėti datą vasaros kalendoriuje. Pernai tūkstančius kūnų iki paskutinio prakaito lašo išsunkusi įspūdingoji šokių muzikos naktis "Stebuklas" rugpjūčio 2-ąją s...

  Plačiau

 • Poezijos pavasaris 2012

  Poezijos pavasaris 2012

  Poezijos pavasaris“ – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kuris šiemet vyksta 48 kartą. Festivalio programoje daugiau nei 120 renginių!

  Plačiau

 • Pamario krašto Žvejo šventė

  Pamario krašto Žvejo šventė

  Tradicinė Žvejo šventė šiemet vėl suvienys visas aplink marias išsibarščiusias žvejų bendruomenes

  Plačiau