Muzika


XXII-oji vaikų ir jaunimo šventė SAULYTĖ

Birželio 1 dieną, 12.00 val. į Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemą visus muzikuojančius, šokančius, tarmiškai porinančius ar įvairius tautodailės dirbinius kuriančius vaikus bei jaunimą sukvies XXII-oji Vaikų ir jaunimo šventė „Saulytė“.

KONCERTE dalyvaus folkloro ansambliai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų Lietuvos regionų, taip pat Vilniaus tautinių mažumų – rusų, totorių bei lenkų vaikų folkloro grupės, vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis-2013“ laureatai iš skirtingų Lietuvos etninių regionų.

* Vyks vaikų ir jaunimo tautodailės dirbinių bei kitokių rankdarbių KERMOŠIUS. Kviečiame visus kūrybingus vaikus registruotis ir dalyvauti mugėje.

* Nepamiršime PRAMOGŲ ir kitokių ŠĖLIOJIMŲ vaikams: Jūsų lauks sūpuoklės, tradicinių karpinių karpymas, dekoratyvinė kosmetika – piešiniai ant veido, rankų, bei įvairūs lauko žaidimai, teatralizuoti improvizaciniai profesionalių aktorių žaidimai su vaikais. O nuo 16.00 val. dalyvius ir žiūrovus kviečiame pašokti, kartu pabūti VAKARONĖJE.

Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas (Vilniaus g. 41)
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas (Vilniaus g. 41)
Daugiau informacijos rasite
www.etno.lt

Panašūs festivaliai

 • Rusnės festivalis

  Rusnės festivalis

  Tai jau penktus metus gyvuojantis Lietuvos ir užsienio country muzikos festivalis

  Plačiau

 • Broma Jazz'14

  Broma Jazz'14

  "Broma Jazz" - tai organizatorių ilgai brandinta idėja atgaivinti Kėdainių miesto kaip aktyvaus kultūrinio centro įvaizdį, galinčio lygiuotis į Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Birštono nužymėtus džiazo kultūros naratyvus. Pagrindinis renginio tikslas – propaguoti...

  Plačiau

 • Akacijų alėja 2014

  Akacijų alėja 2014

  Dainuojamosios poezijos festivalis

  Plačiau