Muzika


XXII-oji vaikų ir jaunimo šventė SAULYTĖ

Birželio 1 dieną, 12.00 val. į Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemą visus muzikuojančius, šokančius, tarmiškai porinančius ar įvairius tautodailės dirbinius kuriančius vaikus bei jaunimą sukvies XXII-oji Vaikų ir jaunimo šventė „Saulytė“.

KONCERTE dalyvaus folkloro ansambliai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų Lietuvos regionų, taip pat Vilniaus tautinių mažumų – rusų, totorių bei lenkų vaikų folkloro grupės, vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis-2013“ laureatai iš skirtingų Lietuvos etninių regionų.

* Vyks vaikų ir jaunimo tautodailės dirbinių bei kitokių rankdarbių KERMOŠIUS. Kviečiame visus kūrybingus vaikus registruotis ir dalyvauti mugėje.

* Nepamiršime PRAMOGŲ ir kitokių ŠĖLIOJIMŲ vaikams: Jūsų lauks sūpuoklės, tradicinių karpinių karpymas, dekoratyvinė kosmetika – piešiniai ant veido, rankų, bei įvairūs lauko žaidimai, teatralizuoti improvizaciniai profesionalių aktorių žaidimai su vaikais. O nuo 16.00 val. dalyvius ir žiūrovus kviečiame pašokti, kartu pabūti VAKARONĖJE.

Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas (Vilniaus g. 41)
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas (Vilniaus g. 41)
Daugiau informacijos rasite
www.etno.lt

Panašūs festivaliai