Kinas / Kūryba / Muzika


Nida

XVI tarptautinis Thomo Manno festivalis "Pavergtas protas"

Tarptautinis Thomo Manno festivalis organizuojamas kasmet, liepos mėnesio trečiąją savaitę. Tai vienas didžiausių ir garsiausių vasaros sezono kultūros renginių Neringoje, aukšto lygio muzikine programa, įkvepiančiomis diskusijomis ir pramoginėmis kino naktimis pritraukiantys ne tik Lietuvos gyventojus, bet ir užsienio svečius. Festivalio koncertai, dailės parodos, literatūrinės popietės, atviros diskusijos vyksta įvairiose Nidos vietose: turistų pamėgtame Thomo Manno vasarnamyje, jaukioje evangelikų-liuteronų bažnyčioje, V. ir K. Mizgirių galerijoje. Ypatingo vietos žmonių ir svečių dėmesio susilaukia profesionalių Lietuvos ir užsienio režisierių kino filmų peržiūros, iki šiol organizuotos atviroje erdvėje ant Urbo kalno, šiemet pirmą kartą rengiamos modernioje Nidos meno kolonijoje. Visi festivalio renginiai vyksta lietuvių ir vokiečių kalbomis. Thomo Manno festivalis Nidoje - muzikos, žodžio, dailės ir kino savaitė rojaus kampelyje!

Festivalio tikslas - skatinti kultūrinį dialogą su kitomis šalimis ir tuo pačiu inicijuoti skirtingų kartų ir šių šalių kultūrinį bendradarbiavimą, keitimąsi kultūrinėmis patirtimis, plėsti ir propaguoti Lietuvos meną ir kultūrą, pristatyti Lietuvą kaip daugiakultūrinio paveldo kraštą, suteikti šiuolaikišką sklaidą apie Lietuvos kultūrinį gyvenimą, propaguoti ne tik pramoginę, bet ir edukacinę meno pusę.

Festivalio programą rengia tarptautinis Thomo Manno kultūros centro kuratoriumas, siekiantis skatinti naujas galimybes, įgyvendinti naujas idėjas ir sumanymus, derinti tradicinės ir šiuolaikinės kultūros apraiškas, prisidėti prie kultūrinio turizmo plėtros Lietuvoje.

Skruzdynės g. 17, Nida
Renginio vieta
Skruzdynės g. 17, Nida
Daugiau informacijos rasite
www.mann.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai