Muzika


Vilnius

XIV TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI-AŠ”

Spalio 19 - 22 dienomis į visų muzikos mylėtojų širdis pasibels tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis ,,TAI – AŠ“.

14-ąjį kartą Vilniaus mokytojų namų organizuojamas festivalis ir vėl klausytojus džiugins tiek scenos grandų, tiek savo muzikinį kelią talentingai pradedančių atlikėjų koncertais.

Šįkart ištikimų gerbėjų ratą spėjęs suburti festivalis Vilniaus publikai pasiūlys išgirsti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių atlikėjų kūrybos bei pasiūlys multikultūrinį skambesį. Šviesias rudens akimirkas dovanosiantis ,,TAI – AŠ“ nepamirš ir pačių mažiausiųjų – šiemet bardai muzika išradingai kreipsis ne tik į tėvelius, bet ir į vaikus.

Taigi, nepraleiskite unikalios galimybės pasinerti į svajingus dainuojamosios festivalio ,,TAI – AŠ“ ritmus – kiekvienas čia rasite tai, ko taip trūksta darganotu ir nostalgišku metų laiku!
Daugiau inforamacijos www.tai-as.lt

Vilniaus g. 30
Kaina
5-20 EUR
Renginio vieta
Vilniaus g. 30
Daugiau informacijos rasite
www.tai-as.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • Gatvės muzikos diena 2013

  Gatvės muzikos diena 2013

  Trečąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti jau septintajį kartą išeis tūkstančiai žmonių. "Gatvės muzikos diena" - šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje - muzikos kalba

  Plačiau

 • Cape Kablys 2019

  Cape Kablys 2019

  techno, elektro, disko, dramenbeiso

  Plačiau

 • Baroko vakarai

  Baroko vakarai

  Pirmą kartą Prancūzų instituto Lietuvoje organizuojamo baroko muzikos festivalio „Baroko vakarai“ metu, Jūs turėsite galimybę išgirsti ir iš naujo atversti didingosios epochos natų lapus

  Plačiau