Muzika


Vilnius

White Arena Show 2013

WHITE is BACK to VILNIUS !!!

VILNIUS MAY 25th
GEGUŽĖS 25d. ŠEŠTADIENIS
PRAMOGŲ ARENA / ICE ARENA

Aivem vs. Vilmo
M&D Substance
Cosmic Gate
Myon and Shane 54
Virus J
TBC

2013 metų gegužės 25 d. į Vilniaus Pramogų areną sugrįžta kultinis "White Arena Show". Nuo 2006 metų organizuojamas renginys yra didžiausias šou Lietuvoje, išskirtinis ne tik savo aprangos kodu, dalyviams privaloma balta spalva, bet ir aukščiausia kokybe. Nuo atlikėjų iki dekoracijų, nuo A iki Z - viskas kiek įmanoma arčiau tobulybės. 

Tai bus jau septintas renginys, kuomet balta spalva ir muzika, susilies į nepakartojamą, gryną derinį, kuris užtikrins neišdildomus įspūdžius metams į priekį. Septintas kartas, kai mieste padaugės baltai apsirengusių, geras emocijas spinduliuojančių žmonių. Nuo 2006 metų, kuomet Forum Palace rūmuose susirinko apie 1000 žmonių, "White Arena Show" kas kartą augo, plėtėsi, tobulėjo ir 2013 metais turėsime galimybe tapti daugiau nei 7000 žmonių jūros dalimi, kurie tą vakarą visi gyvens ta pačia nuotaika, tuo pačiu ritmu.

 "White – Arena Show 2013" programoje – įspūdingi šokėjų ir akrobatų pasirodymai, areną puošiantys šimtai kvadratinių metrų LED ekranų, čia rasite visą naktį į muzikos ritmą šaudančias ugnies ir ledinio oro patrankas. Į 2013 metų šokių muzikos renginį atvežamos gigantiškos septynių metrų aukščio ir keturių metrų pločio aštuonkojų dekoracijos. Viename tokiame stilizuotame aštuonkojyje yra net septyniasdešimt metrų LED juostos, kuri pavers dekoraciją milžiniška, įvairiomis spalvomis šviečiančia povandeninio pasaulio grožybe. Viena iš šių dekoracijų aplankys didžiuosius prekybos centrus. Prekybos centrų holuose bus galima iš arti apžiūrėti Amerikoje, specialiai šiam renginiui pagamintas įspūdingas dekoracijas. 

Visi bilietai pirkti Tiketos kasose 2012 metais galioja, saugokite juos.
2013 metų renginys startuoja su 5000 žmonių jau turinčiais bilietus - pilna salė jau garantuota, verta tai pamatyti 2013 Gegužės 25d!

Pirkti bilietus:
http://www.bilietai.lt/lt/event/14535

Ąžuolyno g. 9, Vilnius
Kaina
78 - 203 Lt
Renginio vieta
Ąžuolyno g. 9, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai