Kinas


Vilnius

Vilnius Film Shorts

VILNIUS FILM SHORTS yra dižiausias Baltijos šalyse tarptautinis trumpų filmų festivalis, pristatantis geriausius trumpus filmus iš viso pasaulio.

Per devynerius metus festivalis tapo platforma, pristatančia ne tik Europos, bet viso pasaulio naujosios kartos kūrėjų trumpo metro filmus.

VILNIUS FILM SHORTS kasmet žiūrovams pristato per dešimtį konkursinės programos seansų, kuriuose rodoma daugiau nei 60 stipriausių per paskutinius du metus sukurtų darbų iš viso pasaulio. Šiuos filmus įvertina ir geriausiąjį išrenka tarptautinė žiuri komisija. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ir lietuvių kino kūrėjų darbamas, nes kasmet žiūrovai turi galimybę pamatyti specialiąją  lietuviškų trumpametražių filmų programą.

Kino profesionalai festivalio metu kviečiami dalyvauti ir dvi dienas trunkančiame industrijos renginyje BALTIC PITHING FORUM – trumpametražių filmų projektų pristatymo forume, kur kino kūrėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos priatato savo naujas trumpametražių filmų idėjas tarptautinei profesionalų komisijai. Industrijos renginio metu vyksta ir paskaitos bei diskusijos tuo metu aktualiomis temomis.

VILNIUS FILM SHORTS programų filmai Vilniuje suksis „Skalvijos“ kino centro bei „Pasakos“ kino teatro ekranuose.

VILNIUS FILM SHORTS organizatorius – lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“.

Goštauto g. 2, Šv.Ignoto g. 4/3
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Goštauto g. 2, Šv.Ignoto g. 4/3
Daugiau informacijos rasite
www.filmshorts.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.filmshorts.lt

Panašūs festivaliai

 • nowJapan

  nowJapan

  Didžiausias Baltijos šalių regione Japonų kultūros festivalis Lietuvos visuomenei įvairiapusiškai pristatys modernią ir tradicinę Japonijos kultūrą

  Plačiau

 • JUDESY

  JUDESY

  Festivalis JUDESY - muzikos, judesio ir veiklų festivalis, skatinantis ne tik keliauti, pažinti, atrasti, bet visų šių dalykų apsuptyje ir kurti. Judėjimas čia įprasminamas įvairiomis išraiškos formomis - tai ir sklindantys muzikos garsai, šokis, fotografijoje...

  Plačiau

 • Aš+Miestas=Kinas

  Aš+Miestas=Kinas

  Respublikinis trumpametražių filmų festivalis

  Plačiau