Šokis


Vilnius

Vilnius Dance Festival 2013

2013 m. birželio 2 d. vyks kasmetis pramoginių šokių festivalis "Vilnius Dance Festival 2013", į kurį atvyks šokėjų poros iš Europos, JAV ir Honkongo.

"Vilnius Dance Festival 2013" - tai vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio renginys, apjungiantis įvairių lygių šokėjus: "medalininkus", mėgėjus, profesionalus, "Pro-Am" (profesionalaus šokėjo ir mėgėjo duetas/ red.pastaba) ir neįgaliuosius.

Pramoginių šokių festivalis "Vilnius Dance Festival 2013" sostinėje vyks jau šeštą kartą. Jo rengėjai ir iniciatoriai yra Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacija ir Pasaulinė Šokių Taryba, kuriai priklauso žymiausi Lietuvos šokėjai - J.Duknauskas ir A.Bižokas ir šokių studija "Šokio harmonija".

Parodomojoje festivalio programoje matysime pasaulinio garso žvaigždes: Pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionus - Arūną Bižoką su Katusha Demidovą. Šokėjų profesionalumą vertins ne mažiau tituluoti teisėjai iš įvairių pasaulio šalių - JAV, Honkongo, Didžiosios Britanijos, Italijos, Rusijos, Ukrainos bei Lietuvos. Festivalis vyks viešbutyje "Radisson Blue Hotel Lietuva".

Konstitucijos pr. 20
Kaina
20 - 90 Lt
Renginio vieta
Konstitucijos pr. 20
Daugiau informacijos rasite
www.VilniusDanceFestival.com

Panašūs festivaliai