Šokis / Sportas


Vilnius

Vilnius Dance Festival 2012

2012 m. birželio 3 d. vyks kasmetis pramoginių šokių festivalis "Vilnius Dance Festival 2012", į kurį atvyks šokėjų poros iš Europos, JAV ir Honkongo.

"Vilnius Dance Festival 2012" - tai vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio renginys, apjungiantis įvairių lygių šokėjus: "medalininkus", mėgėjus, profesionalus, "Pro-Am" (profesionalaus šokėjo ir mėgėjo duetas/ red.pastaba) ir neįgaliuosius.

Pramoginių šokių festivalis "Vilnius Dance Festival 2012" sostinėje vyks jau penktą kartą. Jo rengėjai ir iniciatoriai yra Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacija ir Pasaulinė Šokių Taryba, kuriai priklauso žymiausi Lietuvos šokėjai - J.Duknauskas ir A.Bižokas ir šokių studija "Šokio harmonija". Parodomojoje festivalio programoje matysime pasaulinio garso žvaigždes: Pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionus - Arūną Bižoką su Katusha Demidovą.

Šokėjų profesionalumą vertins ne mažiau tituluoti teisėjai iš įvairių pasaulio šalių - JAV, Honkongo, Didžiosios Britanijos, Italijos, Rusijos, Ukrainos bei Lietuvos. Festivalis vyks viešbutyje "Radisson Blue Hotel Lietuva".

Konstitucijos pr. 20
Kaina
20 - 90 Lt
Renginio vieta
Konstitucijos pr. 20
Daugiau informacijos rasite
www.VilniusDanceFestival.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai