Kūryba / Sportas


Vilnius

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis 2018

VILNIAUS SPORTO IR KULTŪROS FESTIVALIS - NAUJŲ ĮSPŪDŽIŲ SAVAITGALIS! 

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, BĮ Kirtimų kultūros centras, VšĮ „Sveikas miestasLietuvos asociacija „Sportas visiems“ ir ActiveTrainingrugsėjo 29-30 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, organizuoja Vilniaus sporto ir kultūros festivalį, kurio metu taip pat vyks Europos sporto savaitės BEACTIVE NIGHT savaitgalio renginiai! 

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis – renginys, kuriame švenčiamas išradingumas, kūryba ir skatinamas fizinis aktyvumas.

BEACTIVE Night – Europos sporto savaitės renginių ciklo savaitgalis Vilniuje – masinė vakarinė sporto fiesta (Zumba maratonas, treniruotės su garsiomis užsienio trenerėmis ir naktinis bėgimas).

Tai vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje,
į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros ir meno organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.

APLANKYK:

Pirmuosiuose rūmuose (1, 2 salėse) vyks 
KULTŪROS IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA: vykdomą veiklą pristatys kultūros ir meno organizacijos, neformaliojo ugdymo įstaigos ir įvairaus pobūdžio kultūrinio užimtumo skatinimo iniciatyvos. Taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės vaikams ir suaugusiems, koncertai ant pagrindinės festivalio scenos, paskaitos ir pristatymai gyvenimo būdo kultūros tematika, filmų peržiūros, meno ir dizaino mugė.

3 salėje – SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: sporto pramogos, sporto naujovių pristatymai, pranešimai.

4 salėje – #BEACTIVE NIGHT su garsiausiais Europos ir JAV treneriais (ZUMBA maratonas su Loretta Bates) ir
SVEIKATINGUMO STUDIJŲ, SPORTO KLUBŲ PARODA: sveikatingumo, sporto studijų, klubų paroda, pasirodymai, atviros treniruotės

5 salėje – SPORTO BŪRELIŲ MUGĖ: klubų, būrelių mugė, interaktyvios zonos, kovos menų klubų ir atvirų turnyrų zonos (,,išbandyk sportą”)

Konferencijų centre (5 salės antrajame aukšte) - SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING”

NEPRALEISKITE IŠSKIRTINIO METŲ RENGINIO, kuriame švęsime SPORTĄ ir KULTŪRĄ!

Jei norite tapti festivalio dalimi ir JŪS, REGISTRUOKITE savo organizaciją: http://www.sportofestivalis.lt/

*Bilietus platins BILIETAI.LT

**Drauge su mumis naujus įspūdžius dovanoja 15minZIP FMRadijo stotis "Radiocentras" 


UŽ NAUJŲ ĮSPŪDŽIŲ SAVAITGALIUS! ;)

Litexpo
Kaina
Nuo 2 Eur
Renginio vieta
Litexpo
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • RAFES'14

  RAFES'14

  Tai didžiausias studentiškas festivalis ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Labiausiai iš kitų studentiškų renginių RAFES festivalis skiriasi tuo, kad vakarinės dalies koncertai vyksta fakulteto teritorijoje. Elektronikos rūmai tą naktį sutalpina daugiau ne...

  Plačiau

 • REPO VAKARONĖ OPENAIR @ Gataučiai

  REPO VAKARONĖ OPENAIR @ Gataučiai

  Repo vakaronės 2013 laikinai palieka mylimą Šiaulių "Pogo barą" ir keliasi į gamtą. Dviejų dienų repo muzikos fiestoje Jūsų lauks daug MC ir DJ iš visos Lietuvos. Liepos 26-28 dienomis kviečiame vakaroti į "Saulėtųju naktų" sodybą Gataučiuose. Ruošk palapinę!

  Plačiau

 • RŪGŠTYNĖS

  RŪGŠTYNĖS

  Renginys Acid stiliaus skambesiui

  Plačiau