Muzika / Sportas


Vilnius

Vilniaus Plunksna 2015

Rugpjūčio 2 d. 13 val. Vilniaus Lukiškių aikštėje jau ketvirtą kartą vyks badmintono, mados ir muzikos festivalis „Vilniaus plunksna“. Pasak organizatorių, šie metai išskirtiniai tuo, jog pirmą kartą Lietuvos badmintono istorijoje buvo iškovotas Europos žaidynių bronzos medalis, kurį Baku laimėjo „Vilniaus plunksnos“ ambasadorius Kęstutis Navickas. Beveik 50 komandų rungsis dėl vardinio Kęstučio Navicko prizo.  

Šių metų dalyvavimą „Vilniaus plunksnoje“ jau pavirtino muzikantai „Freaks On Floor“, „Golden Parazyth“, „Keymono“, festivaliai „Kino pavasaris“, „Kultūros naktis“, „Mados infekcija“, reklamos ir komunikacijos pasaulio atstovai „Bosanova“, „Clinic212“, „Idea“, „McCann Vilnius“, „VRP“, „Ogilvy“ ir kiti. Savo komandas deleguoja festivalio rėmėjai „iDeal“, „Nike“, „Small Planet Airlines“, „Smart Taxi“, „ShopSpy“, „Sveikas Miestas“. Taip pat – tokie egzotiški kvartetai kaip „Barzdų klubas“ ar „Hare Krišna“, o „Manekenių komanda“ matyt susilauks ypatingo žiūrovų palaikymo.

Komandų registracija dar tęsiama, o pažaisti badmintoną galės ir atsitiktinai į Lukiškių aikštę užklydę praeiviai – specialiai jiems bus įrengtos kelios aikštelės

„Vilniaus plunksnoje“ pirmąjį rugpjūčio sekmadienį koncertuos nepriklausomo roko atstovai „Condor Avenue” ir „Lady Gothenburg”, bluegrass/country trio „Midnight Special”, taip pat – didžėjai Swix ir Samuel Tange.

Pasistiprinti kvies projekto „Open Kitchen“ dalyviai: „Dėvėti“, „Fritkės“, „Kūno kultūra“, „Veggo“ ir kiti.

 

„Vilniaus plunksna 2015“ festivalio programa:

12:00 – Dalyvių registracija. Po registracijos – komandinė nuotrauka
13:00 – Taisyklių pristatymas
13:05 – Atrankinės rungtynės grupėse
17:00 – Finalai
18:30 – Apdovanojimų ceremonija

Muzikinė „Vilniaus plunksnos“ dalis:

12:00 – 19:00 didžėjai Swix ir Samuel Tange
15:00 Midnight Special
16:00 Lady Gothenburg
17:00 Condor Avenue

 


Lukiškių aikštė
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Lukiškių aikštė
Daugiau informacijos rasite
www.vilniausplunksna.lt

Panašūs festivaliai