Kūryba


Vilnius

VILNIAUS GATVIŲ FESTIVALIS

Vilnius gali džiaugtis daugybe kavinių, kepyklėlių, barų, įvairiausiomis parduotuvėmis, galerijomis – vilnietis ar miesto svečias tikrai turi iš ko pasirinkti. "Made in Vilnius" komanda sugalvojo smagų renginį – Vilniaus gatvių festivalį. Festivalio renginiai vyks kiekvieną šeštadienį vis skirtingose gatvėse.

Pirmoji šventė - Trakų gatvėje, tad 29 d. 13-17 valandą visi kviečiami arčiau susipažinti su šia gatve.

 

Trakų gatvės šventės dalyviai

Senamiesčio dvasia alsuojantis "King & Mouse" viskio baras kvies apžiūrėti baro ir parduotuvės erdvę, degustacijų salę, pasivaišinti imbieriniu limonadu su mėtomis ir apelsinais bei atsipūsti nuo vasariško karščio vienoje siauriausių ir trumpiausių Vilniaus gatvelių. (Trakų gatvė 2–Miesto sienos kampas)

Kavos maniakai "Crooked nose & coffee stories" lankytojus supažindins su kavos skrudinimo niuansais ir visa savo manufaktūra, čia bus galima išgerti rinktinės šviežiai skrudintos kavos. (Pylimo gatvė 22C–1, įėjimas iš kiemo pusės).

Į "Pizzaland" užsukite paragauti gardžių rankų darbo picų. (Trakų gatvė 4)

Norite paragauti šaldyto jogurto ledų? Užsukite į "Yogis", kur planuojama rengti jogurto ledų akląją degustaciją-žaidimą: ragaujant šaldytą jogurtą atspėti jo skonį, turintieji jautriausius skonio receptorius, laimės prizus. Taip pat būsite lepinami "bubble tea" ir šaldyto jogurto kokteiliais. (Trakų gatvė 6)

"Crispy" kepyklėlė planuoja džiuginti sumuštiniais. (Trakų gatvė 6–4)

Prie šventės jungiasi ir baras "Marsas", ką jie darys - kol kas paslaptis.
(Trakų gatvė 15)

Tortų ir desertų meistrai "Cukatos" džiugins pačių skaniausių tortų ir pyragų degustacija. (Trakų gatvė16)

Knygynas "Rotas" organizuos knygų mainus. (Pylimo gatvė 42)

  

Vilniaus gatvių festivalio tikslas - sudominti vilniečius ir miesto svečius dar nematytomis ar nelankytomis vietomis, supažindinti su kavinukių ar parduotuvių vadovais ar savininkais, pabendrauti, paragauti, pasimatuoti, pasigrožėti.

Tai bus savotiška atvirų durų diena visoje gatvėje.

Tad imkite už rankos mamą, tėtį, draugą, draugę, močiutę, senelį ir keliaukite šeštadienį susipažinti su Trakų gatve.

Vilniaus gatvių festivalio paskyra "Facebook"

 

 

Trakų gatvė, Vilnius
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Trakų gatvė, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.madeinvilnius.com

Panašūs festivaliai

 • TARP 2013: vaizdų gaudyklės

  TARP 2013: vaizdų gaudyklės

  Šiemet poezijos festivalis TARP kviečia įkristi į 2013 metų paspęstas vaizdų gaudykles! Festivalis grįžta prie savo ištakų – audiovizualumo, eksperimentų ir Vilniaus miesto

  Plačiau

 • BanditFest'15

  BanditFest'15

  Didžiausias metų banditų susitikimas

  Plačiau

 • Saulėtosios Naktys

  Saulėtosios Naktys

  "Saulėtosios Naktys" - tai penktus metus gyvuojantis kasmetinis muzikos ir meno festivalis, vykstantis priešpaskutinį rugpjūčio savaitgalį. Tai vieta, kur renkasi kūrybiški žmonės, mokantys save išreikšti unikaliomis priemonėmis, siekiantys pasidalinti savo kū...

  Plačiau