Muzika


Vilniaus gatvės vol.9

Tradiciškai metų sandūroje Vilniuje vyksta gatvės kultūrai ir muzikai skirtas festivalis „Vilniaus gatvės“, šiemet - jau 9-tą kartą. Gruodžio 17 d., šeštadienį, Vilniuje, Konstitucijos prospekte įsikūrusiame klube “nArauti” pasirodys vietinio pankroko fronto atstovai netvarkOi!,  Martynas Pabėgimas ir Sunkinančios Aplinkybės, IPX, Toro Bravo, Avarinis Įėjimas,  Žverys, Įvairūs ir svečiai iš Lenkijos Pleasure Trap bei LAZY CLASS

Festivalis pirmą kartą surengtas 2005-aisiais. Renginio idėja gimė siekiant suburti geriausias Vilniaus oi!, ska, punk stilių grupes ir apjungti gatvės kultūras palaikančias vertybes po vienu stogu. Nors iniciatyva atsirado pankroko scenoje, organizatoriai kviečia prisijungti visų gatvės subkultūrų atstovus, kurių dėka Vilniaus gatvės yra gyvos ir spalvingos. Praeityje šiame renginyje dalyvavo hiohopo atstovai G&G Sindikatas, Tie Geresni ir Morda MC.

“Vilniaus gatvės” - ilgiausiai gyvuojantis pankroko festivalis ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje. Vienam vakarui susiburs geriausios Vilniaus pankroko scenos grupės, taip pat - svečiai iš užsienio. Šis festivalis tai - ne vien muzika, bet ir tam tikros vertybės, gyvenimo būdas. Jame galima pasisemti gyvybės ir ryžto rytojui. Gera nuotaika, tvirtai sugniaužti kumščiai šuoliui į gyvenimo verpetus, nužudant savyje slypinčius demonus.

Toro Bravo - “Debilų show”

Vieni renginio iniciatorių - 1997-aisiais susikūrę Toro Bravo, ilgiausiai gyvuojanti Lietuvos pankroko grupė, išleidusi 5 albumus ir visada tvirtai gynanti savo pažiūras tiek koncertuose, tiek gatvėse. Grupė paliko ryškų pėdsaką Rytų Europos pankroko istorijoje, todėl nenuostabu, neseniai buvo išleistas „A Tribute to Toro Bravo“ rinkinys, kuriame 14 Lietuvos ir užsienio grupių savaip interpretuoja vilniečių kūrinius. Beje, pastaruoju metu originaliems Toro Bravo nariams talkina ir buvę grupių dr.Green bei Lipnūs Maharadžos Pirštai muzikantai.

Fetivalio grupės:

netvarkOi! (vilnius punk's)
https://netvarkoi.bandcamp.com/

Martynas Pabėgimas ir Sunkinančios Aplinkybės (punk rock)
https://mpisa.bandcamp.com/

Žverys, Įvairūs (raw punk rock, Vilnius)

http://mp3.hardcore.lt/1120/20161108%20Zverys,%20ivairus.ogg

TORO BRAVO (oi! punk, Vilnius)
https://www.facebook.com/torobravovilnius

IPX (punk rock, Vilnius)
https://ipxpunk.bandcamp.com/releases

Avarinis Įėjimas (punkai iš Vilniaus rusio)

https://avarinistrio.bandcamp.com/

PLEASURE TRAP (powerpop, soul, punk rock, Warsawa, LENKIJA)

https://pleasuretrapsoul.bandcamp.com/releases

PLEASURE TRAP (powerpop, soul, punk rock, Warsawa, LENKIJA)
https://pleasuretrapsoul.bandcamp.com/releases

LAZY CLASS (Oi!/streetpunk, Warsawa, LENKIJA)

http://lazyclass.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=8PRdsZ7wtGU

 

 

 

nArauti, Konstitucijos pr. 23, Vilnius
Kaina
Nuo 6.85
Renginio vieta
nArauti, Konstitucijos pr. 23, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
tickets.paysera.com

Panašūs festivaliai