Muzika


Vilnius

Vilniaus festivalis 2015

MUZIKA NUŠVIEČIA PASAULĮ 1997 m. didžiausios Lietuvos koncertinės organizacijos – Nacionalinės filharmonijos įkurtas Vilniaus festivalis tapo vienu reikšmingiausių šalies muzikos renginių.

Festivalis pristato žymių Lietuvos ir užsienio atlikėjų interpretuojamų simfoninių bei kamerinių veikalų programas, šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių premjeras, Festivalio užsakymu parašytus kūrinius, bendradarbiauja su kitais Europos festivaliais.

Per devyniolika gyvavimo metų Vilniaus festivalis akivaizdžiai praturtino šalies sostinės muzikinį gyvenimą ir prisidėjo prie kultūrinio turizmo plėtros. Vilniaus festivalis kasmet įgyja vis didesnį pripažinimą Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, sulaukia vis gausesnės publikos ir užsienio svečių.

Vilniaus festivalis tapo itin ryškiu Rytų Europos ir Baltijos jūros regiono renginiu ne tik dėl žymiausių pasaulio muzikų apsilankymų, bet ir dėl nuoseklios nacionalinės muzikinės politikos.

Nuo 1999 m. Vilniaus festivalis yra vienos įtakingiausių pasaulyje meno operatorių sąjungų – Europos festivalių asociacijos tikrasis narys.

Aušros Vartų g. 5, Vilnius
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Aušros Vartų g. 5, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.filharmonija.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.filharmonija.lt

Panašūs festivaliai