Kūryba / Muzika


Vilnius

Vilniaus Fejerija 2014

Fejerverkų festivaliai VILNIAUS FEJERIJA tai – Lietuvoje analogų neturintys renginiai, kurie žiūrovų nepalieka abejingų. Festivalio programos esmė – galybė meniškai pagal muziką atliekamų fejerverkų.

Vilniaus Vingio parkas – tai puiki fejerverkams stebėti erdvė. Tokiame unikaliame renginyje apsilankyti būtina! Festivalyje savo konkursinėmis fejerverkų programomis džiugins trys užsienio komandos. Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: pirmojoje komandos kurs fejerverką pagal tą pačią muziką ir naudos tik privalomų spalvų pirotechnikos efektus. Ši rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Antrojoje – kiekviena komanda parodys fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą, o trečiojoje – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką. Vakarą vainikuos Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

​Vingio parkas ​ M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius
Kaina
35 - 65 Lt
Renginio vieta
​Vingio parkas ​ M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.fejerija.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • IRRGI MUZIKOS FESTIVALIS

  IRRGI MUZIKOS FESTIVALIS

  DAR DIDESNIS, DAR GRIAUSMINGESNIS III - IASIS IRRGI MUZIKOS FESTIVALIS SUGRĮŽTA

  Plačiau

 • Kilkim Žaibu XIII

  Kilkim Žaibu XIII

  Didžiausias folkloro ir metalo festivalis Baltijos šalyse "Kilkim Žaibu" šiemet ragina Jonines švęsti kitaip! Šiemetinis festivalis bus dar arčiau senųjų tradicijų nei iki šiol. Tai dviejų, iš pirmo žvilgsnio skirtingų, švenčių junginys. Rasos su Žaibais nugr...

  Plačiau

 • SUVIRINTOJAI

  SUVIRINTOJAI

  Paskutinis vasaros nusidėjimas. . . .

  Plačiau