Muzika


Klaipėda

VIII Tarptautinis akordeono muzikos festivalis - seminaras

Visi festivaliai yra skirtingi. Jų koncertuose akcentuojama tam tikra muzikos rūšis, konkretūs atlikėjai, įvairios sudėties ansambliai. Tuo siekiama pateikti platų akordeono muzikos galimybių spektrą, atskleisti jos įvairovę, pristatyti išraiškos priemones, supažindinti su instrumento galimybėmis. Festivalio metu numatyti trys koncertai (dviejų dalių), kuriuose muzikantai atliks skirtingų stilių programas.

Seminaro metu festivalio dalyviai supažindins pedagogus su savo šalyje taikomais akordeono muzikos mokymo ir atlikimo metodais, tradicijomis, mokymo sistema, tikslais ir uždaviniais.
Vyks atviros pedagogams skirtos pamokos, kurias ves festivalio svečiai, jose dalyvaus jaunieji Klaipėdos krašto akordeonininkai. Tai turėtų būti jiems naudinga, skatintų populiarinti akordeono muziką. Toks festivalio organizavimo modelis jau davė rezultatų: nemažai Klaipėdos zonos akordeonistų tapo tarptautinių konkursų laureatais.

Tai jau VIII festivalis, kuriame ketina dalyvauti atlikėjai išmūsų šalies ir užsienio: pastarieji visada noriai dalyvauja, nes lieka patenkinti tiek festivalio, tiek ir seminaro organizavimu. Festivalis - seminaras tradiciškai vyks trečiąjį spalio savaitgalį.
Iki koncerto vyks tarptautiniai seminarai, o vakare dviejų dalių atlikėjų pasirodymai.
Programoje originalūs ir transkribuoti kūriniai akordeonui.

Klaipėda
Kaina
10 - 30 Lt

Panašūs festivaliai

 • GREEN NIGHT 2012

  GREEN NIGHT 2012

  Rugsėjo 28 d. sostinę žalia spalva nudažysiantis naktinių klubų festivalis GREEN NIGHT gali didžiuotis savo gretose turėdamas net 19 klubų

  Plačiau

 • JUDESY

  JUDESY

  Festivalis JUDESY - muzikos, judesio ir veiklų festivalis, skatinantis ne tik keliauti, pažinti, atrasti, bet visų šių dalykų apsuptyje ir kurti. Judėjimas čia įprasminamas įvairiomis išraiškos formomis - tai ir sklindantys muzikos garsai, šokis, fotografijoje...

  Plačiau

 • Bliuzo naktys 2017

  Bliuzo naktys 2017

  Seniausias muzikos festivalis Lietuvoje, vykstantis po atviru dangumi vasaros metu

  Plačiau