Muzika


Klaipėda

VIII Tarptautinis akordeono muzikos festivalis - seminaras

Visi festivaliai yra skirtingi. Jų koncertuose akcentuojama tam tikra muzikos rūšis, konkretūs atlikėjai, įvairios sudėties ansambliai. Tuo siekiama pateikti platų akordeono muzikos galimybių spektrą, atskleisti jos įvairovę, pristatyti išraiškos priemones, supažindinti su instrumento galimybėmis. Festivalio metu numatyti trys koncertai (dviejų dalių), kuriuose muzikantai atliks skirtingų stilių programas.

Seminaro metu festivalio dalyviai supažindins pedagogus su savo šalyje taikomais akordeono muzikos mokymo ir atlikimo metodais, tradicijomis, mokymo sistema, tikslais ir uždaviniais.
Vyks atviros pedagogams skirtos pamokos, kurias ves festivalio svečiai, jose dalyvaus jaunieji Klaipėdos krašto akordeonininkai. Tai turėtų būti jiems naudinga, skatintų populiarinti akordeono muziką. Toks festivalio organizavimo modelis jau davė rezultatų: nemažai Klaipėdos zonos akordeonistų tapo tarptautinių konkursų laureatais.

Tai jau VIII festivalis, kuriame ketina dalyvauti atlikėjai išmūsų šalies ir užsienio: pastarieji visada noriai dalyvauja, nes lieka patenkinti tiek festivalio, tiek ir seminaro organizavimu. Festivalis - seminaras tradiciškai vyks trečiąjį spalio savaitgalį.
Iki koncerto vyks tarptautiniai seminarai, o vakare dviejų dalių atlikėjų pasirodymai.
Programoje originalūs ir transkribuoti kūriniai akordeonui.

Klaipėda
Kaina
10 - 30 Lt

Panašūs festivaliai

 • TUNDRA'15

  TUNDRA'15

  Kuomet kartą į metus ateina Tas laikas, TUNDROS žemė iškyla, visu paslaptingu savo grožiu mesdama magišką šešėlį ant miškų, ežerų ir pievų, nekantraujančių patirti žmogiškąją kelionę

  Plačiau

 • Gėla 2015

  Gėla 2015

  Festivalis, vykstantis ant Gėlos ežero kranto

  Plačiau

 • DEVILSTONE

  DEVILSTONE

  Alternatyvios muzikos festivalis

  Plačiau