Muzika


Klaipėda

VIII Tarptautinis akordeono muzikos festivalis - seminaras

Visi festivaliai yra skirtingi. Jų koncertuose akcentuojama tam tikra muzikos rūšis, konkretūs atlikėjai, įvairios sudėties ansambliai. Tuo siekiama pateikti platų akordeono muzikos galimybių spektrą, atskleisti jos įvairovę, pristatyti išraiškos priemones, supažindinti su instrumento galimybėmis. Festivalio metu numatyti trys koncertai (dviejų dalių), kuriuose muzikantai atliks skirtingų stilių programas.

Seminaro metu festivalio dalyviai supažindins pedagogus su savo šalyje taikomais akordeono muzikos mokymo ir atlikimo metodais, tradicijomis, mokymo sistema, tikslais ir uždaviniais.
Vyks atviros pedagogams skirtos pamokos, kurias ves festivalio svečiai, jose dalyvaus jaunieji Klaipėdos krašto akordeonininkai. Tai turėtų būti jiems naudinga, skatintų populiarinti akordeono muziką. Toks festivalio organizavimo modelis jau davė rezultatų: nemažai Klaipėdos zonos akordeonistų tapo tarptautinių konkursų laureatais.

Tai jau VIII festivalis, kuriame ketina dalyvauti atlikėjai išmūsų šalies ir užsienio: pastarieji visada noriai dalyvauja, nes lieka patenkinti tiek festivalio, tiek ir seminaro organizavimu. Festivalis - seminaras tradiciškai vyks trečiąjį spalio savaitgalį.
Iki koncerto vyks tarptautiniai seminarai, o vakare dviejų dalių atlikėjų pasirodymai.
Programoje originalūs ir transkribuoti kūriniai akordeonui.

Klaipėda
Kaina
10 - 30 Lt

Panašūs festivaliai

 • SIRIUS II

  SIRIUS II

  Sirijus tyrinėja zenito teritorijas. 4 salės su atlikėjais iš viršutinių atmosferos sluoksnių. Užjūrio dubstep ambasadorius Joe Nice, leftfield bass sunkiasvoris Hyetal ir drum & bass šiandien Fields - veda solidžių gilumų festivalį su ženklu II. Vietinis pala...

  Plačiau

 • AREA'17

  AREA'17

  Elektroninės muzikos paribiai vienoje vietoje

  Plačiau

 • Blusų festivalis

  Blusų festivalis

  Ir vėl, vienintelį kartą metuose - tuomet, kai saulė šviečia karščiausiai, visos Lietuvos blusos ir visi blusinėtojai renkasi į didžiausią Blusų festivalį, kur visą dieną perkama, parduodama ir mainoma, tobulinamas kūnas ir siela, gėrimasi menu ir kokybiška mu...

  Plačiau