Senieji amatai / Sportas / Vasaros (open air)


Varėna

Vidur girių

Balandžio 27- 29 d. Dzūkijos nacionaliniame parke iš žiemos miegų visu žadins festivalis „Vidur girių“. Čia veikos ras tiek aktyvaus poilsio mėgėjai, tiek gamtos išsiilgę šeimos su vaikais. Tai kasmetinis festivalis gamtos mylėtojams, organizuojamas Dzūkijos nacionalinio parko ir VŠĮ „Baltijos aplinkos forumas“. Kokias veiklas ir pramogas siūlo Dzūkai šiais metais? O jų visa gausybė! Programoje: – Paukščių pažinimo išvykos – Molio degustacija – Žoliavimas – Sūrio gaminimo edukacija – Šauktų drožimo dirbtuvės – Geros būsenos generatorius – Laužo kūrimo titnagu pradžiamokslis – Žygis į „Meškos šikną“ – Skraidymo pamokos vaikams – Karūnų, paukščiukų, gamtos knygos gamyba ir pildymas – Gervių lobio paieškos – Gervės paštas – Kūrybinė erdvė – Edukacinis picų kepimas tikrame moliniame pečiuje. Tai kulinarinė pramoga visai šeimai. – Dviračių žygis Dzūkijos nacionalinio parko takais (organizuoja kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“) – Vietinių dzūkų istorijos prie laužo – Nakvynė prie Kastinio ežero ir ne tik – „Bundantys Čepkeliai“: kelionė grupėmis į Čepkelių paraistes, gervių ir kitų gamtos garsų klausymas – Vietos ūkininkų ir amatininkų turgelis Registracija į festivalį: https://www.apklausk.lt/s/5ac77254b03e8 Plačiau apie dviračių žygį festivalio metu Dzūkijoje: https://kaimoturizmosodyba.eu/ Laukiame Jūsų!

Miškininkų g. 61, Marcinkonių k., Varėnos r.(Dzūkijos N.P lankytojų centras)
Kaina
Dalyvavimas nemokamas.
Renginio vieta
Miškininkų g. 61, Marcinkonių k., Varėnos r.(Dzūkijos N.P lankytojų centras)
Daugiau informacijos rasite
www.bef.lt

Panašūs festivaliai

 • Meska Music Festival 2015

  Meska Music Festival 2015

  Tarptautinis muzikos festivalis

  Plačiau

 • TUNDRA'15

  TUNDRA'15

  Kuomet kartą į metus ateina Tas laikas, TUNDROS žemė iškyla, visu paslaptingu savo grožiu mesdama magišką šešėlį ant miškų, ežerų ir pievų, nekantraujančių patirti žmogiškąją kelionę

  Plačiau

 • Satta Outside 2012

  Satta Outside 2012

  Atkakliausi "Satta Outside" poilsiautojai kelialapiu į Šventąją gali pasirūpinti jau dabar ir taip pasižymėti pirmą raudoną pliusą esminių 2012-ųjų renginių kalendoriuje.

  Plačiau