Muzika


Kaunas

VELNIOP 2016

Septintus metų skaičiuojantis tradicinis šventinis renginys “Velniop!” kelia sparnus iš sostinės ir šiais metais įvyks Kaune.

Įdomia ir skirtinga programa kviečiame pasimėgauti prieš didžiąsias šventes -  penktadienį. Programoje net penkios grupės - atlikėjai, kurie skleis muzikinius garsus nuo eklektiško folko, world muzikos iki linksmo metalo ir energingų šokių. Kviečiam visus pasiųsti VELNIOP 2016 metus, klube LEMMY, gruodžio 23 d.

Nepasididžiuojam ir atvykstam, tai bus geriausias metų užbaigimo vakarėlis!


VELNIOP’16 PROGRAMOJE:

KAMANIŲ ŠILELIS

Kamanių šilelis švenčiantis penktus gyvavimo metus yra viena originaliausių grupių dabartinėje lietuviškos muzikos scenoje. Duetą sudaro du jauni multiinstrumentalistai: Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas. Kurdami savo muziką jie semiasi įkvėpimo tiek iš lietuviškos liaudies muzikos, tiek iš pasaulinio folkloro ir visą tai sumaišo su indie, eksperimentiniais garsais, ar tiesiog vandens teškėjimu.

Didgeridoo, dambrelis, melodika, kazoo, berimbau, ukulele, gitara – tai tik keletas instrumentų, kuriuos Kamanių Šilelis naudoja savo kerinčiai muzikai atlikti.
Koncerto metu galėsime pasimėgauti Kamanių šilelio ypatingu Kalėdiniu koncertu, jų energija ir originalumu scenoje, bei įsigyti albumą “Viskas teka”.

DRIEZHAS

Projektas muzikos gurmanams. Šioje muzikoje daugybė garsų persipina su tradiciniais ir elektroniniais instrumentais. Čia - buities, industriniai motyvai, gilūs ritmai ir ryškių, spalvingų melodijų linijos bei skvarbūs tekstai. Projekto "Driezhas" autorius - Kristijonas Lučinskas.
Specialiai šiam koncertui „Driezhas“ atveža naujieną – prie muzikos projekto prisijungė vokalistė Inga Mikulėnė. Kristijonas su Inga pristatys naują bendrą kūrinį, kuriam tekstą parašė Ieva Astromskaitė. Programoje naujai sukambės kūriniai iš albumų „7“, „Tolumoje“


RAGUVOS

Grupė RAGUVOS , šį kartą scenoje pasirodys kiek kitokiame amplua. Kalėdiniai magijai atskleisti padovanos Jums poezijos, gyvybės bei susikaupimo artėjančiom šventėm. 
Nuogas pasaulis, nuogas kūnas, nuoga širdis.
Niekuo nepridengtas, atviras tekėjimas
į dubenį, per jį ir iš jo. Tvyksint žaibams,
Tu esi mažas, atskiras.
Įsigraužęs savo kauluose, mintyse ir žodžiuose.
Gyvybė glūdi kraujyje, plaukuose ir seilėse,
saulė teka gyslomis,
mėnulio šerdis tiesiasi krūtinėje –
susiliek į RAGUVĄ.

PEKLA

Tikrą šventinę pekla ir šokius užkurs grupė iš Šiaulių PEKLA. Heavy/speed/rock'n'roll stilių atstovaujanti grupė aktyviai veikia nuo 2010 m. ir linksmina visus sunkiosios muzikos gerbėjus. Rokenrolo NIEKADA nebus perdaug SAKO Jie! O ką manote Jūs?
Pastaruoju metu grupė vis dažniau pasirodo įvairiuose renginiuose ir festivaliuose, taigi į Velniop‘16 buvo pakviesti neveltui, savo velniška dvasia ir gera energija tikimės, kad užduos garo ateinančiom šventėm.


JUODOJI SUBATA

Juodo humoro, metalo muzikos, gitaros skambesių ir būgnų projektas, kurį kurią ir ilgus metus įmažina savo mintyse, o kartais ir realiuose koncertuose DRIU, ILJA ir JOE. Pamatysime neįtikėtinai juodą šou, kuriame Juodoji Subata nusirengs visus savo stereotipus, nurengs jus ir mus. Stebinantys kiekvieną kartą savo išskirtiniu šou, apranga, bei sceninėmis pramogomis, ištaškys visas Kalėdines mintis ir įves į juodają subatą.Lemmy, Girstupio g. 1, Kaunas
Kaina
10 EUR
Renginio vieta
Lemmy, Girstupio g. 1, Kaunas
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai