Vasaros (open air)


Anykščiai

Velnio Akmuo 2013

"Velnio Akmuo" - šiuolaikinio roko ir metalo muzikos festivalis po atviru dangumi, šią vasarą Dainuvos slėnyje Anykščiuose vyks jau penktąjį kartą! Per tokią nedidelę istoriją ištikimi festivalio fanai jau spėjo įprasti, kad "Velnio akmuo" kasmet pristato itin aukštos prabos muzikinę programą, ir scenoje pasirodo neatsitiktiniai perspektyvūs kolektyvai, geidžiamiausi metalo ir roko autoritetai. Festivalyje pateikiama žanrų įvairovė ir neribota muzikantų geografija patenkina išpuoselėtą muzikinį skonį ir smalsų, naujų patirčių ieškantį klausytoją. 

Tai visomis prasmėmis gyvas festivalis, kurį savo buvimu ir veiksmu vienodai kuria lankytojai, muzikantai ir visi dalyviai. Įsimintini koncertai dviejose scenose, kūrybinės dirbtuvės "Metaloklinikoje", naktinės rokotekos, muzikos specialistų paskaitos, rinktinis kinas, "4 scenos" veiksmas, tamsaus meno ekspozicijos, futbolas "atogrąžų" karštyje, unikalūs konkursai ir begalė kitų kūrybiškų akcentų susilieja pašėlusiai geroje atmosferoje. Aktyviai ir pozityviai į save įtraukiantis festivalis ant upės kranto neleidžia publikai lengvai iš jo ištrūkti per visą savaitgalį nuo pat ketvirtadienio. Ekstremalūs koncertai ir rokenrolinio gyvenimo būdo dvasia – tai VA energijos užtaisas, vienodai teigiamai veikiantis tiek ištikimą metalistą, tiek roko mylėtoją, tiek aktyvų hipsterį, pametusį galvą dėl šiuolaikiškos kūrybos ir gero laiko! 

Nedidelis, jaukus ir gyvas, tiek pat sunkus ir profesionalus muzikiniu turiniu, kiek ir beprotiškai lengvas, laisvas ir žavus savo kūrybiniais sprendimais, atpalaiduojančia atmosfera ir pozityvia energija. Tokia dermė daro "Velnio Akmenį" unikaliu ekstremalaus rokenrolo festivaliu!


Patvirtintos grupės:

Enslaved
KADAVAR
Avulsed
ANGELUS APATRIDA
Samsara Blues Experiment
Wolf

 

Dainuvos slėnis, Anykščiai
Kaina
Nuo 80 Lt / taikomos nuolaidos
Renginio vieta
Dainuvos slėnis, Anykščiai
Daugiau informacijos rasite
www.devilstone.net

Panašūs festivaliai

 • Midsummer Vilnius

  Midsummer Vilnius

  Festivalis po atviru Vilniaus dangumi

  Plačiau

 • Bliuzo naktys 2013

  Bliuzo naktys 2013

  Festivalis "Bliuzo Naktys" – tai seniausias muzikos festivalis Lietuvoje, vykstantis po atviru dangumi vasaros metu. Dažniausiai girdimi gitaros, lūpinės armonikėlės, būgnų, saksafono bei kitų instrumentų garsai bei išskirtinis bliuzo muzikos vokalas traukia f...

  Plačiau

 • SUMMER BEATS 2013

  SUMMER BEATS 2013

  Nuostabiame gamtos kampelyje, Žeimenos upės III-paplūdimyje, įvyks jau antrasis ir didžiausias Švenčionių rajone šokių muzikos vakarėlių serijos Summer Beats renginys po atviru dangumi!

  Plačiau

Taip pat skaitykite