Kūryba / Muzika


Kaunas

VDU Pavasario festivalis

Gegužės 14–15 dienomis į Kauno Studentų skverą (Vienybės aikštę) sugrįš "VDU Pavasario festivalis", jau tryliktus metus iš eilės suburiantis ne tik studentus, bet ir visą Kauno miesto akademinę bendruomenę. Šių metų festivalio pagrindinės idėjos: pilietinis atsakingumas, asmeninė saviraiška, sveika gyvensena bei akademinis sąžiningumas ir aktyvumas. Kaip jau įprasta, festivalis ir vėl pasiūlys gausybę renginių ir užsiėmimų.

"VDU Pavasario festivalis 2014" šiais metais jau tryliktąjį kartą organizuojamas festivalis skirtas visai Kauno miesto bendruomenei . Kaip ir kasmet Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės organizuojamas festivalis padovanos daugybę įvairių renginių: koncertų su garsiais Lietuvos atlikėjais, socialines akcijas bei iniciatyvas, sporto renginius, susitikimus su žinomais ir svarbiais politikos, kultūros bei visuomenės veikėjais bei galybė kitų naujų saviraiškos galimybių.

S. Daukanto g. 28, Kaunas
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
S. Daukanto g. 28, Kaunas
Bilietų pirkimo puslapis
www.pavasariofestivalis.lt

Taip pat skaitykite

  • Į Kauną sugrįš pavasariškiausias festivalis

    prieš 5 metus

    Į Kauną sugrįš pavasariškiausias festivalis

    Gegužės 14–15 dienomis į Kauno Studentų skverą (Vienybės aikštę) sugrįš „ VDU Pavasario festivalis “, jau tryliktus metus iš eilės suburiantis ne tik studentus, bet ir visą Kauno miesto akademinę bendruomenę. Šių...

    Plačiau

Panašūs festivaliai