Kūryba / Muzika / Vasaros (open air)


Varom!

Po VAROM! vardu slypinti entuziastų komanda rengia neįtikėtiną trijų dienų šventę po atviru dangumi ant ežero pakrantės– su daug geros ir tik "gyvos" muzikos, su erdvėmis meno dirbtuvėms ir projektams, su atvira širdimi naujai patirčiai, kuria pasirūpins kvalifikuoti sveikos gyvensenos treneriai ir lektoriai.
 
"Festivalis užaugo pats, po to, kai nuo šių metų sausio rengiamo projekto VAROM! vakarėliuose salės ėmė braškėti nuo visų norinčių apsilankyti skaičiaus. Rengiame vakarėlius taip, kaip patys norėtume linksmintis, ir šis receptas pasirodė besąs tinkantis gausybei VAROM! dalyvių" - sako organizatoriai, pabrėždami, jog šis projektas – ne komercinis ir skirtas absoliučiai visiems – barjerai nekuriami dress cod‘ais ar face control‘ais.
 
"Tereikia išdrįsti viena – tris dienas gamtoje patirti visas festivalio gėrybes be lašo alkoholio. Nes jau atėjo laikas linksmintis kitaip – iš širdies, prasmingai, be stereotipų ir nesislepiant už kaukių," – projekto sėkme įsitikinę organizatoriai, svečiams ruošiantys įspūdingą festivalio programą: VAROM! muzikos scenoje pasirodys gerai žinomi atlikėjai: Antis, Skylė su Aiste Smilgevičiūte, Happyendless, Kamanių šilelis, Markas Palubenka, Golden Parazyth, Vytautas V. Landsbergis ir kiti.
 
Meno erdvėje nuolatos vyks kūrybinės dirbtuvės, atskira scena rengiama interaktyviems užsiėmimams, mankštoms bei šokiams, kurių žingsnelių ir subtilybių mokysimės kartu! Gilesnių patyrimų ieškantiems bus skirti jogos ir meditacijos užsiėmimai bei galingųjų gongų garsų sesijos. Paskaitas ir praktinius mokymus apie sveiką gyvenseną, darnius santykius, mitybą ves patyrę lektoriai, o mažiausieji ras sau skirtą erdvę su spalvomis, žaidimais ir užkrečiančia nuotaika.
 
Gaveikiai, Gaveikių ežero pakrantė
Kaina
Nuo 49 Lt
Renginio vieta
Gaveikiai, Gaveikių ežero pakrantė
Daugiau informacijos rasite
www.varomparty.lt

Vaikai iki 7 m. amžiaus įleidžiami nemokamai, nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, šeimoms. Gausios šeimos su vaikais iki 12 m. įleidžiamos nemokamai. Jokie papildomi mokesčiai – nei už palapines statymą, nei už automobilio stovėjimą – nebus taikomi.

Taip pat skaitykite

 • Festivalis "Varom": NE alkoholiui, miltams ir seksui

  prieš 6 metus

  Festivalis "Varom": NE alkoholiui, miltams ir seksui

  Kai Vilniuje senamiesčio gatves juosė vaivorykštės spalvos, Gaveikių ežero pakrantėje vyko išskirtinis festivalis, kurio pagrindinė idėja – trijų dienų linksmybės po atviru dangumi su gyva muzika ir be alkoholio. AR NEBŪSI TAMSTA...

  Plačiau

 • Jurgis Didžiulis: "Galima linksmintis kitaip"

  prieš 6 metus

  Jurgis Didžiulis: "Galima linksmintis kitaip"

  Jau kitą savaitgalį, liepos 26-28 d. debiutuojančiame VAROM! Vasaros Festivalyje prie garsiausių Lietuvos atlikėjų būrio prisijungs Jurgis Didžiulis – charizmatiškasis iš Kolumbijos kilęs muzikantas festivalio scenoje koncertuos į blaivų...

  Plačiau

Panašūs festivaliai